Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Véga a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Véga a házasságunknak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 évben sokat veszekszünk a férjemmel és eljutottam arra a pontra, hogy a pár alkalmat kivéve már nem csak boldogságot okoz a kapcsolatunk hanem szenvedést. Tesz olyan dolgokat ami fordított esetben neki sem tetszene, de velem csinálja. Pl: az utóbbi időben ritka a szexuális életünk, de nem képes felfogni, hogy ez miatta van így. Amikor hulla fáradtan hazaérek a melóból ő rögtön szexelni akar, de nem képes felfogni, hogy most ne, inkább erőszakoskodik ha kell fél-1 óráig, hogy legyen valami, csak mert ő k*nos. Ezt elmondtam neki is, hogy annál rosszabb ha erősködik annál kevésbé lesz hozzá kedvem, és ezt pár napig tartja és utána minden kezdődik előlről.

A másik meg, hogy alig jut időnk egymásra, semmi közös program, amikor pl itthon vagyok várom, hogy haza jöjjön mert rossz egyedül, de akkor is képes inkább lefeküdni, akkor is egyedül érzem magam amikor nem vagyok egyedül. Érzelmileg kezdek lassan eltávolodni tőle. Próbáltuk helyrehozni a dolgokat, de egy ideig okés minden és utána kezdődik előlről. Belefáradtam már ezekbe a próbálkozásokba, mert tudom, hogy nem fog sokáig tartani, megigéri, hogy okés lesz minden, de csak egy darabig.

Nem tudom mi tévő legyen? Ha lehet még, hogy lehetne helyrehozni a kapcsolatunkat?

Nincs gyerek!



2013. szept. 23. 08:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Tudja jol , hogy faradt vagy , amikor jössz a munkabol, es direkt akkor kezdemenyez, hogy lasd nem rajta mulik mindig, es kitesz annak, hogy visszautasitsad
2013. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon el tud távolítani egymástól két embert ha nincs meg a mindkét fél számára elegendő szex.Megértem, hogy fáradt vagy.De gondold el milyen érzés a párodnak, hogy visszautasítod.Nállunk is ez volt.Én vagyok a nő.Ő mindig fáradt volt a szexhez.Borzasztó érzés, hogy nem kellek.Valaki mindig nem lehet fáradt.Ha a szex nem működik kezdődik minden területen a vita.Én azt javaslom ne hagyd tovább süllyedni a kapcsolatot.Szedd össze magad és igen is legyen erőd a szexhez.
2013. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Van szex, de már nem annyi, az elmúlt 2 hónapban drasztikusan megváltozott a munka beosztásom, napi 12-13 órákat dolgozom, mikor hazajövök akkor itt a további tenni valók. Belefáradtam! Nem az van, hogy "megértelek kicsim" hanem k*anos vagyok és kész és erősködik mert neki áll.
2013. szept. 23. 09:29
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Akkor máskor kell alkalmat találni rá!

Pl. reggel munka előtt! Talán nem lesz kanos estére

2013. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Napi 12-13 óra munka után nem csoda, hogy fáradt vagy és kedvetlen. Valóban nem ekkor kellene közelednie.


VISZONT ez nem jelenti egyenesen azt, hogy az egész az "ő hibája". Te keresel más alkalmat az együttlétekre? Reggel, hétvégén, vagy épp máskor ha nem dolgozol? Vagy ilyenkor csak hagyod, hogy majd akarja ha akarja, ha meg nem, akkor nem?


Valószínűleg ő meg akkor érzi magát egyedül, amikor te hazaérsz a 12-13 óráidból, ezért keresi a közelségedet, csak nem a megfelelő módon.


Ha hiányolod a közös programokat, nyugodtan szervezhetsz te is. Valakinek el kell kezdenie! Menjetek el sétálni egy jót, aztán vacsora esetleg, vagy mozi.

2013. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

A kérdésedben te magad írod a választ, hogy mi okozza az elhidegülést. Ha próbálkozik, neked az se jó, ha meg nem próbálkozik, csak le fekszik, az sem.

Ne csak tőle várj változást, hanem te is tegyél érte valamit. Érthető az ő hozzáállása is, lehet hogy csak belefáradt, hogy amikor kezdeményez, neked épp soha nem jó.

2013. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kemény dió!
2013. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A hétvégéken mind ketten itthon vagyunk, olyankor van szex is. Van amikor egy nap többször is, 2 hetente 1 napot mindig itthon vagyok hétközben is olyankor is van. Annyi megértést kérnék tőle, hogy legalább értsen meg, hogy nőként 12-13 óra meló után nem állok állandóan a rendelkezésére.
2013. szept. 23. 10:00
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
én megértelek bakker, ezért írtam, hogy akkor nem munka után kéne... hanem pl. előtte!
2013. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Ott a baj, hogy úgy fogod fel, rendelkezésére kell állnod. Ezek szerint neked nem jó, nem kívánod őt. Ennek a helyzetnek az okát kellene megkeresni, a többi csak tüneti kezelés.
2013. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!