Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Véga a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Véga a házasságunknak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 évben sokat veszekszünk a férjemmel és eljutottam arra a pontra, hogy a pár alkalmat kivéve már nem csak boldogságot okoz a kapcsolatunk hanem szenvedést. Tesz olyan dolgokat ami fordított esetben neki sem tetszene, de velem csinálja. Pl: az utóbbi időben ritka a szexuális életünk, de nem képes felfogni, hogy ez miatta van így. Amikor hulla fáradtan hazaérek a melóból ő rögtön szexelni akar, de nem képes felfogni, hogy most ne, inkább erőszakoskodik ha kell fél-1 óráig, hogy legyen valami, csak mert ő k*nos. Ezt elmondtam neki is, hogy annál rosszabb ha erősködik annál kevésbé lesz hozzá kedvem, és ezt pár napig tartja és utána minden kezdődik előlről.

A másik meg, hogy alig jut időnk egymásra, semmi közös program, amikor pl itthon vagyok várom, hogy haza jöjjön mert rossz egyedül, de akkor is képes inkább lefeküdni, akkor is egyedül érzem magam amikor nem vagyok egyedül. Érzelmileg kezdek lassan eltávolodni tőle. Próbáltuk helyrehozni a dolgokat, de egy ideig okés minden és utána kezdődik előlről. Belefáradtam már ezekbe a próbálkozásokba, mert tudom, hogy nem fog sokáig tartani, megigéri, hogy okés lesz minden, de csak egy darabig.

Nem tudom mi tévő legyen? Ha lehet még, hogy lehetne helyrehozni a kapcsolatunkat?

Nincs gyerek!



2013. szept. 23. 08:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Süt a kérdésből és a válaszból is, hogy a hátad közepére nem kívánod az egészet...a férjedet meg a szexet!

Talán ezt érzi rajtad, ezért akar "bizonyítani" neked! De te minden ilyen törekvését hárítod! És nyilván nem csak te fáradsz bele ebbe, hanem ő is!

Ékes példája mikor egy házasságban az alapvető kommunikáció elbukott!

2013. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló: Ne te mond már meg, hogy szeretem a férjemet vagy sem. De amíg nem tudod milyen napi 12-13 órákat dolgozni addig inkább ne írj semmit!!

Ha tudnád akkor talán felfognád, de amíg te a gép előtt ülsz más még dolgozik, és nem mindenki egy irodában napi 8 órában dolgozik!!

2013. szept. 23. 10:37
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Látom veszettül dolgozol épp 12 órában...:)
2013. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%

Na de nézzük a kérdésedet is, ha már azért jöttél ide,mert egyedül nem találsz rá megoldást!

Adott a férjed, aki gondolom ugyanannyit dolgozik, mint eddig, te pedig többet.

Amit írsz, abból nekem az jön le, hogy te csak a szabadnapokon vagy hajlandó szexelni, munkanapokon nem, mert munka után fáradt vagy! Hazamész meglátod a férjed, akinek épp kedve van és te hárítasz, mert fáradt vagy! Reggel is fáradt vagy?

Nem csak munka után lehet szexelni...

Másik dolog pedig, ha folyamatosan visszautasítod és nem keresel/kerestek más alkalmat, mikor nem vagy fáradt, akkor mégis mit vársz a férjedtől?

Ő azzal büntet téged, hogy ha nem vagy fáradt, akkor ő nem kezdeményez, te pedig azzal bünteted, hogy fáradt vagy mikor neki épp kedve van...ördögi kör!

Kommunikáció!

2013. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
10:43 csak tájékoztatásul, ma van az a 2 hetente 1 szabadnap hétközben! És a férjem nincs itthon, dolgozik!
2013. szept. 23. 11:31
 16/20 anonim ***** válasza:
43%
Akkor ma lesz szex is? :)
2013. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezek nagyon komoly kérdések, és pont olyan kérdések, amiket ilyen fórumokon nem szabad feltenni. Az emberek ilyen minimális információ után csak közhelyeket, frázisokat, hülyeségeket fognak mondani, aminek semmi köze a valós problémához. Osztják a tanácsokat, de életveszélyes dolgot művelnek, hályogkovácsok és fogalmuk nincs, mibe nyúlnak bele! Életveszélyes gondolatokat ültethetnek el az agyadban, olyat, ami mindent tönkretehet, mert elindulnak folyamatok, amiknek nem kéne, elkezdesz olyat hinni, abba belemerülni, ami nem jó irányba visz. Gondolj bele, ez a fórum ilyenekre nem jó, mert egy pszichológusnak, vagy párkapcsolati therapeutának minimum 4-5 egymást követő 1 órás alkalommal kellene mesélned a házassági problémákról ahhoz, hogy egyáltalán bármi megoldást tudjon javasolni, ami talán segíthet. A házassági válságban lévő emberek, főleg, akik régebb óta élik és belefáradtak, nem látják kívülről a saját problémájukat, kívülálló kell, hogy okos megoldást javasoljon, olyat, ami tényleg segíthet. Az itteni emberek pár bekezdés alapján, a saját életük tapasztalata alapján, a saját indulataik alapján adnak pár soros megoldásokat, amik - mivel nem értenek hozzá - borzasztó kárt okoznak (szinte biztos) az életedben. Gyakran olyan megoldásokat javasolnak, amit ők szerettek volna az életben de nem tudtak, vagy ellened fordulnak, mert pár bekezdésből nem jön át a problémád. Ezt kizárólag szakemberrel lehet megbeszélni. Vállalatoknál is a legnagyobb családi tragédiákat és visszafordíthatatlan károkat szokták okozni azok a bérelszámolók, asszisztensek, akik "magán lelki klinikát" üzemeltetnek, és nekik panaszkodják el az emberek a házassági bajokat, aztán olyan válásba meg tragédiába hajszoják bele a "jótanácsaikkal" a kollégákat, hogy öröm nézni. Szóval, ha igazán jó tanácsot akarsz, én annyit adhatok, hogy felejts el mindent, amit ezek a nem szakemberek mondanak, de tényleg mindent, és szakembert keress, akik sokezer kapcsolat vizsgálata után, a problémákat ismerve fog tudni segíteni. Ezek belső, magánéleti problémák, nem olyanok, hogy "Fáj a fejem, mit csináljak?" "Vegyél be algopirint". Avatatlanoknak nem szabad ilyen dolgokat elmondani, mert még neked is mennek, ahogy a végén látod. Ezek a te magánéleted legbelső értékei, és azoknak valamifajta válsága. Nem véletlenül mondja Krisztus a Bibliában, hogy: Ne adjátok azt, a mi szent, az ebeknek, se gyöngyeiteket ne hányjátok a disznók elé, hogy meg ne tapossák azokat lábaikkal, és néktek fordulván, meg ne szaggassanak titeket. (Mt. 7,6)
2013. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elmentek egymás mellett a pároddal. Neked érthetően megváltozott a szexuális igényed mivel megváltozott a napirended, többet dolgozol, fáradtabb vagy. Ezt a férjednek tolerálnia kéne. Neked meg azt kell figyelembe venni, hogy az ő szexuális igénye viszont nem változott. Ezt másként nem lehet megoldani, mint hogy közös nevezőre juttok, mindketten egy kicsit engedtek a másiknak.

Az írásod többi részéből az is kiderül, hogy a kapcsolat is döcög. El kell azt dönteni, hogy akartok-e egymás mellett maradni, vannak-e még érzelmek bennetek a másik iránt, el tudjátok-e képzelni egymással a boldog folytatást, tehát hogy rendbe teszitek. Mert ha bármelyikre is nem a válasz, akkor nem érdemes energiát belefeccolni. Ha viszont igen, mindketten dolgoznátok a szebb jövőért, akkor neki kell látni. Beszéljétek át az eddigieket, ki miben tudna változtni, ki mit tudna megtenni a javításért. Tudatosan csináljatok minél több közös programot, legyen közös élmény, nosztalgiázzatok régi nyaralásokon, fényképeken, régi sztorikon, bármi jó lehet ami segíti lángra kapni a szunnyadó tüzet. Ha ez sikerül szerintem a szexben is menni fog a kompromisszum gond nélkül.

2013. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szegény férjed:(


A fáradtság minden egyes munkanapon nagyon szar kifogás. Én is dolgoztam 12 órában fizikai munkát, és a férjem még jelenleg is. Szóval tudom miről beszélek. Hetente 5 szex legalább megvolt mindig. De inkább több.

Szerintem csak szimplán lusta vagy, vagy nem kívánod, de akkor mondjuk meg is mondhatnád neki, hogy ne reménykedjen, és akkor elintézheti szegény pasi máshogy/mással.


Ha eddig még nem csalt meg akkor szerintem nem sok hiányzik neki hozzá a folytonos kifogásaid , visszautasításaid miatt.


Megsúgom, hogy csak miattad hidegültetek el egymástól!

2013. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"az utóbbi időben ritka a szexuális életünk, de nem képes felfogni, hogy ez miatta van így."


Az, hogy mindent raharitasz, en azert melyen elgondolkodnek a helyedben... Nem o felelos a te erzeseidert. Azokkal kuzdjel meg te magad.

2013. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!