Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megvan mindenem mégsem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan mindenem mégsem vagyok boldog. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, legfőképp olyan emberek társaságát keresem, akik hasonló cipőben járnak mint én. Mindenem megvan, (szép és odaadó feleség, aki nagyon szeret és büszke lehetek rá, egy csodás kisgyermek akit mindennél jobban szeretek, ház, kocsi, mostmár jó fizetés.. stb) kerek a kép, teljes az egész, mégsem érzem boldognak magam. Ha lenne valakinek kedve akár priviben is beszélgetni szívesen fogadom a megkeresést :) Én tudom az okokat is, de nem akarok most ide regényt írni.
2013. szept. 23. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha tudod az okokat akkor azokat kell megoldani, nem keseregni rajta.
2013. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudom, nem kesergek, olyanokat keresek akik hasonló cipőben járnak vagy jártak, szeretnék beszélgetni függetlenekkel. :) De köszönöm a választ, bár annyira nem egyszerű ezt most megoldanom.
2013. szept. 23. 19:31
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem vagy boldog, akkor semmid sincs.:(
2013. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ennél sokkal kevesebbem van, mégis boldog vagyok. Szerintem a ffiak amúgy is problémásabbak ilyen szempontból. Szereted a munkád? Mert tapasztalatom szerint a ffiaknak nagyon fontos, hogy sikeresnek érezzék magukat, amit nem csak a fizetés jelez. Azért pár okot megoszthatnál velünk, ne csak találgassunk :)
2013. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Ha te nem vagy boldog pedig mindened megvan akkor én mit mondjak akinek semmilye sincs?
2013. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A munkám elég friss dolog, festőként dolgozok bár nem szakmám. Nem mondom hogy álom, de jól elvagyok, nyugodt vagyok, bár nem tervezem örökké ezt csinálni vannak terveim.


A fő probléma "természetesen" a felségnél van. Nem tudom miért, egy ideje úgy érzem múlik a dolog pedig probálkozok, talán ennyire még sosem volt kiegyensúlyozott a dolog, nagyon szeret és igazából én is őt de már nem úgy. Ez a legfőbb ok. Nagyon adunk egymásnak, mégis ezt érzem. Lehet én bolondulok meg már, de egy fél éve folyton azt érzem valahogy ennek vége lesz. De nem akarom bántani, ha elválnék nem tudnám nézni ahogy megéli, mert egy világ omlana össze. Ezért inkább haladunk tovább mint eddig, csak kezdek tartani tőle hogy nem jön vissza aminek kéne. Egyébként 4 éve élünk együtt.

2013. szept. 23. 19:51
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Az egyik ismerosunkvolt igy jol ment a sora megsem volt boldog. Aztan talalt valami vallasos gyulekezetetes azota megvaltozott mas ember lett boldog szeme sugarzik es csupa jotekony dolgokat csinal.
2013. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves ötös, sajnálom, erre nem tudok mit mondani és voltam abban a cipőben is, most ebben vagyok de az érzéseken nem tudok változtatni, sokáig szép volt, de voltak nehéz időszakok, bajok gondok is és valahogy elveszett a dolog bennem. Sosem végleg, de kezdek félni.
2013. szept. 23. 19:54
 9/19 A kérdező kommentje:

A vallás nem az én asztalom, próbáltam de nem segített sokat, sőt.. csak felborult a világképem. :P Mindenesetre örülök neki hogy neki ez így sikerült.


Őszintén ami a legfontosabb, hogy én pontosan tudom mit kellene csináljak ahhoz hogy úgy érezzem rendben vagyok. Most azt érzem hogy nem a saját életem élem, élek úg yahogy élni kell de ez nem az enyém. Viszont azért nem megyek a magam útján, mert egy családért vagyok felelős, egy kisgyerekért, és egy csodás nőért aki szeret. Nem akarok nekik rosszat, nem vagyok önző. Csak közben zavar a háttér, hogy belül szürke vagyok.

2013. szept. 23. 19:56
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet, hogy sokat hajtottál és belefáradtál?

Lehet csak pihenésre, frissülésre lenne szükséged.

2013. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!