Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megvan mindenem mégsem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan mindenem mégsem vagyok boldog. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, legfőképp olyan emberek társaságát keresem, akik hasonló cipőben járnak mint én. Mindenem megvan, (szép és odaadó feleség, aki nagyon szeret és büszke lehetek rá, egy csodás kisgyermek akit mindennél jobban szeretek, ház, kocsi, mostmár jó fizetés.. stb) kerek a kép, teljes az egész, mégsem érzem boldognak magam. Ha lenne valakinek kedve akár priviben is beszélgetni szívesen fogadom a megkeresést :) Én tudom az okokat is, de nem akarok most ide regényt írni.
2013. szept. 23. 19:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Hidd el sokan vagyunk ugy, hogy nem azt az életet éljük,amire vágyunk!

Mégis milyen életre vágysz?

2013. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Egy idő után minden ember boldogtalannak érzi magát. Elhitték a meséket, hogy boldogan halálig. Pedig nem így van. Ahogy az ember öregszik rájön, hogy milyen gyorsan megy az idő, minden nap ugyanolyan. Rájön, hogy semmi maradandót nem alkotott, ha meghal az élet ugyanúgy megy tovább nélküle. Bosszantó tud lenni, de ez az élet rendje.
2013. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Ne zavarjon. Ez a mai világ hamis üzenete, hogy mindig és minden esetben a saját pillanatnyi boldogságod legyen az első, és ha egy rövidebb időre elszürkül az életed, akkor hagyj ott mindenkit és mindent, és keress valami újat, ahol azonnali boldogságot nyerhetsz.


Ez hamis üzenet. Nem ez a jó stratégia. Az ilyen időszakokon át kell jutni, és a végén még nagyobb boldogság vár. Tarts ki! Jó fog ebből kisülni a végén, meglátod.

2013. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha a házasságod ilyen "is-is", akkor még sincs minden rendben...

Ellenkező esetben jobban éreznéd magad a bőrödben is.


"ha elválnék nem tudnám nézni ahogy megéli"

Tökmind1, hogy néz ki a feleséged, és milyen, mert ha már ez eszedbe jutott, akkor az lejtmenet. Ha még nem csaltad meg, és ő sem fordult el teljesen tőled, akkor talán van értelme rendbe hozni - ha mindketten akarjátok.


Talán ha érzelmileg rendben lennél, akkor az életed többi része is más fényben jelenne meg, és más értelmet -v legalább értelmet- nyerne.

2013. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Ne önzőzz! Te akartad, az van most. A kutya is jódolgában vész meg. Mint te.
2013. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én amiatt vagyok búvalbélelt alapvetően, hogy a párom genetiailag hajlamos a rákra, ehhez sokat dohányzik, és esze ágában nincs leszokni. Nem tudom mit kéne tennem. Tulajképp az lenne a jó, ha nem lenne pénzünk cigire.
2013. szept. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kapcsolatotok elején oda voltál a feleségedért? Úgy igazán? vagy tetszett, hogy ő nagyon szerelmes beléd, te meg elfogadtad, mert hát szép, meg kedves, meg van valaki.... Elnézést a kérdésért, csak kíváncsi vagyok. Mert van nem is egy ismerős nő, barátnőm, akik "levadászták" álmaik pasiját, össze is házasodtak, aztán kb 3-4 év múlva meg lelépett a pasi.


Nézd, próbálj meg nem ezen agyalni. Esetleg keress egy új hobbit, mondjuk kirándulás, vagy küzdősport, vagy foci ismerősökkel. Heti 1 valami új foglalkozás. Az biztos leköt. Ezt meg hagyd hogy alakuljon, de kötelességből ne szexelj vele, mert az marha megalázó. Az rosszabb mintha csak nem kezdeményezel. hidd el.

Szerintem egyébként téged az nyomaszt, hogy nem mered elmondani hogy részedről elmúlt a vonzalom, de ettől még szereted. És ez elég kínzó tud lenni. Ha elmondanád, megkönnyebbülnél, és nem kéne tettetni. Ő kicsit elfordulna tőled, megváltozna, te meg elkezdenél megint epekedni utána :) Legalábbis ideális esetben. De szerintem ez csak akkor lehet, ha eleinte valóban nagyon szeretted őt.


Ha nem teszel semmit, azt is megmondom mi lesz. 1-2 éven belül merő véletlenségből majd lefekszel valaki mással. Ettől enni fog a bűntudat. De végül nem bírsz ellenállni, és beújítasz egy szeretőt. Lebuksz, a feleséged vérig sértődik, én meg még dühös is lennék minek vesztegetted az időmet. Ha normális, békességben elváltok, megbocsát, és barátok tudtok maradni. Aztán eltelik egy kis idő, mire te megint észre veszed, hogy kezdesz visszaszeretni bele :) vagy nem.


Nos, csak írogattam pár gondolatot ezzel kapcsolatban. Remélem azért találsz valami kiutat. sok szerencsét!

2013. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szereted a feleséged? Mert mindenhol azt írod, hogy a feleséged szeret. De te szereted? Mármint szerelmes vagy belé?
2013. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Eltelt már majdnem 9 év. Leírnád, hogy hogyan alakult végül az életed? Még mindig ebben a helyzetben vagy?
2022. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!