Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A te férjed mennyi pénzt költ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te férjed mennyi pénzt költ el naponta?

Figyelt kérdés
És mire költ?
2013. szept. 23. 20:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom számon,de megkérdeztem.Kb.700-1000 ft.Kaját és üdítőt vesz.
2013. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
60%

kávé vagy tea: 500-1000 ft (starbucks)

reggelit én csomagolok neki

ásványvíz vagy valami más innivaló: 100-300 ft

ebéd: kb 1500 ft a cég éttermében (ebben benne van 50% kedvezmény)

2013. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megmondani pontosan. Egyrészt azért, mert nem kérjük számon a másikat, másrészt azért, mert van olyan nap, hogy semmit nem vesz, de van olyan, hogy teletankolja az autót, vesz magának kaját a Mekiben, vagy mondjuk elintézi a nagybevásárlást. Vagy csak munka után elmegy cipőt venni, akármi. Szóval költött már 0 Ft-ot, de 200 ezret is egy nap. Ha a feltétlenül szükséges dolgokat nem nézzük (benzin, nagybevásárlás, gyógyszer, rezsi), akkor azon felül átlagban olyan napi 2 ezret költ ő is, én is. Hol többet, hol kevesebbet, hol sokkal többet, hol semennyit. Tényleg nem lehet erre mit mondani. Költünk szórakozásra, ruhára, illatszerre, újságokra, lottóra, kávéra, meg még rengeteg mindenre. Mindketten. Nem lehet nyomon követni, pláne nem összeszedni 3 sorban.
2013. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mi sem kerjuk ezt szamon egymastol.Egyebkent mindketten ebedelunk/vacsorazunk a munkahelyen,de nem kell erte fizetni +kave,udito fogyasztas is benne van.

Fix koltseg a benzin mindkettonknek,azon kivul amire eppen szuksegunk van,de ezt nehez lenne napi bontasban leirni.Van,hogy semmit sem kolt/koltok,es van hogy sokat egyszerre.

2013. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Most mit kell számolni, a kajáját is amit itthon eszik és a plusz kiadásait is, x-box, meg ilyenek, vagy azokat nem? Mert azt így nem tudom pontosan, h mennyit költ kajára, cigire amikor dolgozik, talán 2ezret.
2013. szept. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hat centre pont nem tudom de nagyjabol igen. Mivel sajnos most szorosra kelett huznunk a nadragszijjat igy hat minden garas szamit.

Ebedet csomagolok neki. Uditot megveszi maganak plusz ha akar kvt vagy pek sutit ilyesmit. Ha van borravaloja feltesz egy lottot v vesz egybkaparos sorsjegyet. Kb ennyi.

2013. szept. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Napi szinten nem költ, de amikor igen, akkor kajára, gyümilére, kávéra. Ez olyan 500 Ft körül mozog.
2013. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Naponta? Párszáz forintot a munkahelyén szendvicsre, üdítőre. Bár ezeket sem minden nap, néha csomagolunk ételt.
2013. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Átlagban elmondható, hogy kb. 10.000 Ft/nap, ebből 3500 Ft kajára, italra meg cigire, a többi tankolás.
2013. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Es a te ferjed mennyit es mire kolt? Mi ihlette a kerdest?
2013. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!