Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne hogy a nejetek lehúz egy másik pasit mellettetek akivel amugy nincs sex? Csak hülyiti vetet vele ezt azt pl az esti sörötök is ő veszi, a mosogépetek stb. hagynatok hogy a balekkql tovább tartsa a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 19:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
12%
Hát, a válaszok jól tükrözik az oldal színvonalát...ennyi rosszindulatú, sunyi, suttyó ember kevés helyen van...
2013. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
96%
Az egyetlen aki itt nem normális az te vagy. Nem szégyelled, hogy a feleségedet kifizetik? Nem ég a pofád, hogy mindennap más palival vásárolgat és viszi neked haza a dolgokat? Hidd el nekem, hogy ezekért cserébe rendesen megd ugja a feleségedet, de mivel ekkora szerencsétlen vagy, úgysem fogod belátni soha. Milyen férfi vagy te, hogy eltűröd, hogy a feleségedet más pénzelje? Nagyon elgondolkoznék a helyedben.
2013. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Nem d....a meg senki az biztos! Ebben tuti vagyok! Csk velem csinalja. Mar tul vagyok az elsö sokkon megbeszeltük nem csinalja többet és kész.
2013. szept. 26. 22:03
 24/36 anonim ***** válasza:
97%

:D


40 ezer egy hazugságvizsgálat. Vállalja a feleséged? Nem fogja!


Megcsócsálta a joghurtoskolbászt a házasság alatt. :D

2013. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
91%

Van bőr a képeteken, zsak a foltjat :))))



GRATULALOK

2013. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
97%
Lehet d.gni nem dugja, de hidd el csókolgatja, fogdossa stb., mert ennyit a szűzk...a nődnek hagynia kell. Nekem égne férfiként a fejem, ha olyan sört stb. kéne fogyasztanom, amit ha nem is konkrét szexxel, de hasonlóval szerezz a feleségem. Egyébként ha prosti lenne, akkor tudna csak igazán spórolni.
2013. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Nem d..ott mássa ebben biztos vagyok. Ahhoz nagyon sok penz kellett volna milliós nagyságrend
2013. szept. 26. 23:03
 28/36 anonim ***** válasza:
90%
Röptetném ha ilyen volna otthon. Műkörmos nem volt Ausztriában a házasságotok előtt? Érted, műkörmös kupiban.. :D
2013. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
90%
Téged is ingyen szop, pedig még új műszaki cikkre sem futja: :D
2013. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
96%
Szóval sok pénzért csinálná, hát milliókat nem hiszem, hogy fizetnének neki, annyit még celeblányaink se kapnak, de legalább bevallod, hogy mi is a feleséged, csak az árfolyam a problémás. Égnék a helyedben. Egyébként ezáltal, hogy tudod, te lettél a stricije.
2013. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!