Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megütöttem a férjemet? Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a férjemet? Vélemény?

Figyelt kérdés

2 éve házasodtunk össze, ez volt eddig a 4. nagy veszekedésünk. Van egy visszatérő problémánk, amit próbálunk orvosolni de még nem nagyon megy.


Ezzel kapcsolatban feldühített a férjem, olyanniyra, h még életemben nem voltam olyan mérges senkire és semmire. Mérgem ötször belebokszoltam a vállába.


Azt mondta, h öt év alatt nem jött rá, h mennyire agresszív vagyok :/


Vélemények? Nem bántottam a párom, csak mérgemben cselekedtem, céljaim között nem szerepelt, h sérelmet okozzak neki. Ti voltatok hasonló szituációban? Mi volt az?


2013. szept. 28. 11:46
1 2 3
 11/28 schocko ***** válasza:
0%
A női megütés az semmi, inkább nevetségessé lesz tőle az ember, mintsem haragudnának rá...
2013. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
Egyenjogúságot látok a hozzászólásokban rendesen. Lefogadom ha a férj ütötte volna meg így a feleségét akkor már menne a hőbörgés, hogy mekkora szemétláda...
2013. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Én is kiakadnék egy idő után, ha mindent eldöntenének helyettem. Azt is utálnám nagyon, ha leszervezünk valamit, és az utolsó pillanatban keresztbeszervez.

Lehet, hogy méregből ütnék is, nem tudom.

Nem kérdezted ugyan, de remélem tudsz róla, hogy ilyen mentalitású emberrel nagyon nehéz lesz hosszú távon együtt élned. Meg kéne "nevelned", hogy később ne kelljen megszöknöd. Remek módszer lenne erre, amit itt írtak páran, hogy akkor is elmész a programra, legfeljebb nélküle.

2013. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
55%

"Egyenjogúságot látok a hozzászólásokban rendesen. Lefogadom ha a férj ütötte volna meg így a feleségét akkor már menne a hőbörgés, hogy mekkora szemétláda.."

Általában van némi fizikai erőbeli különbség a férfiak és nők között. Meg van különbség aközött, hogy dühből az ember üt/pofoz egyet, vagy hogy rendszeresen bántalmaz valakit...

2013. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
71%

Én ezt nem így látom, egyenjogúság meg minden.

De ha a férj nyomott volna neki egy pofont, akkor már menne a hőbörgés, hogy szemét disznó.

Most meg mindenki a feleség párját fogja, hát hányok tőletek. :D

2013. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%
Azt gondolom,hogy bármennyire is fölmérgesített a férjednem tudsz uralkodni az indulataidon,engem sosem lehetne kihozni a sodromból,hogy bárkit is megüssek,még olyat sem akit igazábol kinem állhatok,nemhogy a saját családomból valakit.Azt javaslom kezdeltesd magad...
2013. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ha megpofozta volna a férjét, akkor én is másképp írtam volna.
2013. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
34%
Nálam dettó ez volt a helyzet. Volt férjemmel 19 évig bírtam, az utolsó pillanatban szöktem el. ő is úgy csinált szinte mindenben, hogy benne van, aztán valami fortéllyal kimentette magát, vagy nem vettük meg azt, amiben először természetesen benne volt... Nem változott meg. Az ütés? részemről is volt ilyen egyszer, hogy már nem bírtam az idegtől, és megpüföltem a mellkasát, a legtöbb nő abban a helyzetben elvált volna. Viszont ő terhesen pofon vágott, (félidős terhes volt, amikor megesküdtünk) és az évek során többször is nekem jött ok nélkül ráadásul, azóta sem tudom az okát, ami miatt maradandó károsodásom lett. Ha férjed többször csinált ilyet, nem hiszem, hogy meg fog változni.
2013. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

Azt azért nem ártana tudni, hogy a vállba boxolás valóban erős volt-e, vagy inkább "cica hiszti". Ha csak hiszti, az nem fizikai erőszak kategória, mert nem erős volt. GOndolom, nem maradt nyoma, nem ütötted le, csak tehetetlen dühtől vezérelve megpaskoltad.


Ha valóban erős ütések voltak, akkor az fizikai erőszak, és ugyanúgy büntethető, mintha veled tette volna egy férfi. De gondolom, itt inkább csak paskolás volt.


Itt nem ez a fő probléma, hanem ami ide vezetett. Ezene gondolkozzatok el a pároddal együtt, mert valami lék van a kapcsolatotokban. És még a "cicapacsi" sem jó, mert esetleg viszont kapod, aminek már akár komoly következményei is lehetnek.


A játékos(!) agresszió sok pasi számára akár vonzó is lehet, de a határokat be kell tartani.

2013. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
39%

Felhívnám a húgomat, édesanyámat vagy a legjobb barátomat/barátnőmet és elhúznék arra a wellnessre, de sürgősen.


A férjed meg pukkadjon meg.


Megütni nem volt szép dolog, én ettől nem gurultam volna így be, de az fix, hogy szó nélkül leléptem volna a tervezett nyaralásra.

2013. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!