Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszan tartó házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszan tartó házasságban élőknél elő-előfordul olykor a féltékenység?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 18:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%
odem, gyönyörű, ahogy lenézed a nőket, de a szétment kapcsolatokról én írtam, és én férfi vagyok. És definálhatnád, hogy SZERINTED mi az "egészséges" féltékenység. De az arcodból nyugodtan visszavehetsz, mert nagyon nevetségessé teszed magad.
2013. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
21%

Tisztelt nagytudásu fiatalúr. Itt a link hogy mi az egészséges féltékenység.Ha ez nincs meg a kapcsolat nem igazi.akkor nem érdekled a másikat.És csak egy megszokás van köztetek.

[link]

2013. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Te miért vagy ilyen fölényes?
2013. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%

Olyan, hogy EGÉSZSÉGES féltékenység NINCS, csak néhány eszement takarózik ezzel!


Jobb lenne, ha máshol élnéd ki a veszekedési hajlamodat, itt senki sem kiváncsi rád.

2013. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

a "primadonnawebmagazin" egyébként nagyon meggyőző forrás. :D Szóval ha engem nem zavar, hogy a párom másokkal beszélget, mert TUDOM és ÉRZEM, hogy engem szeret, és én vagyok neki a fontos, és ez fordítva is így van, akkor nem érdekeljük egymást?

Odem, te olyan bölcs vagy, kérlek oktass még! Látszik, hogy mindenkinek a kapcsolatát jobban ismered, mint az illetők maguk, ami azért becsülendő!

2013. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%
kíváncsi lennék a korodra
2013. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
elsőnek: muszáj, pontos j, a muss sein igéből származik. Én amúgy őrült féltékeny voltam fura mód azokban a kapcsoaltokbana hol kiderült utólag vagy közben hogy csaltak, és birkatürelmű ahol bizalom megvolt. Férjemmel is ez van, 100% ig megbízom benne amíg nem kezd el hirtelen furán viselkedni vagy változni sokat.
2013. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%
Mit számít? Ha fiatal vagyok, azt írod, nincs tapasztalatom, ha idősebb, akkor azt, hogy "ennyi idősen is ilyen korlátolt vagy? Tanulhattál volna ennyi idős korodra"...nincs értelme elárulnom a koromat neked. Én sem vagyok kíváncsi a tiedre.
2013. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

10 éve vagyunk együtt a férjemmel. De nem. Soha egyikünk sem féltékenykedik. Maximálisan bízunk önmagunkban és a másikban egyaránt.

Olyan, hogy egészséges féltékenység nincs. Össze keverik néhányan a dolgokat. A féltékenységnek távolról sincs köze semmiféle szeretethez, féltéshez stb...csak ahhoz, hogy birtokoljuk a másikat...ez pedig garantáltan nem egészséges.

2013. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

"Össze keverik néhányan a dolgokat. A féltékenységnek távolról sincs köze semmiféle szeretethez, féltéshez stb...csak ahhoz, hogy birtokoljuk a másikat...ez pedig garantáltan nem egészséges."

Ezt próbálom magyarázni én is. :)

2013. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!