Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azoktól kérdezem, akik valamil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akik valamilyen szinten vallásosak, hívők, vagy vallásos nevelésben részesültek: házasság egy elvált emberrel?

Figyelt kérdés
8 éves kapcsolat, ebből 5 év házasság után történt a válás, a nő megcsalta és elhagyta a férfit. A válásnak már 4 éve, és ugye nekik volt egyházi esküvőjük. Személyes véleményeket szeretnék olvasni, nem tanácsokat, pusztán érdekel, hogyan gondolkodnátok egy olyan helyzetben, ha akit szerettek és aki össze akar házasodni veletek, már elvált egyszer, még ha nem is a saját hibájából.

2013. szept. 30. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem az ő hibája, hanem a nő hagyta el, ok. az mondjuk tényleg megnyugtató lenne, ha isten is áldását adná a szerelmünkre
2013. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

(27/F, fundamentalista református)


Mivel a Biblia is engedi a válást paráznaság esetén ez önmagában nem kizáró ok, de azért nagyon óvatos legyél:


1. Mikor volt ez? Hosszú kapcsolatból nemrég kijött emberekkel nem éri meg kezdeni.

2. Egy válás mindig két emberen múlik....

2013. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hu de nagyon igaz #12/2

nálunk is úgy van vége (eljegyzés után), hogy én vagyok elhordva mindennek, meg félrelépéssel vádolva, közben meg csak szimplán elakartak hagyni és ezzel mossák kezeiket a család, meg mindenki előtt, hogy engem besároznak

2013. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miert ne? Az en noverem egy nala tiz evvel idosebb ferjet talalt, aki elvalt es gyereke is van. A noverem kereszteny, sogorom ateista. Boldogok egyutt. Ez nem elitelendo dolog szerintem.

Amugy a szuleim is ketszer hazasodtak, ma mar tobb mint 30 eves hazasok. Remelem segitett.

2013. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!