Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiabrandult feleseg. Ertheto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiabrandult feleseg. Ertheto vagy igyekezzek es en legeyk megerto?

Figyelt kérdés

40 korul vagyok mindkettonknek volt elozo kapcsolata es csaladja is. Negy eve vagyunk hazasok 3 gyereket nevelunk kozos gyerek nincs.

Az en ex csaladomban egy halaleset tortent.Ott voltam tamogattam a csaladot de foleg a gyerekeimet.

A ferjem viszont hiszterias lett ovultott velem hogy hol voltam miert mentem el.

Az volt a legnagyobb gondja hogy o dolgozott egesz nap es leegett a csirke (el kelett rohanni a korhazba)es o nem evett.

Megjegyzem en is dolgozom ugyanugy egesz heten nehez munkaban es az egesz haztartas es gyerekek ram marad mindig mert o keson jon haza a munkabol.

Annyira kikelt magabol hogy uvoltott velem es hozzalokott az ajtohoz amitol en kek zold lettem mindket karomon.

Ezek utan nem kert bocsanatot meg volt rola gyozodve hogy igaza volt.

Szerinte nincs jogom es kozom sem gyaszolni es egy szot sem ejthetek rola.Teljessen egyedul maradtam erzelmileg pedig aki meghalt 20 evig eletem resze volt.

Kiabrandultam belole onzo ebrekent mutatta be magat.

Kibekultunk megbocsajtottam neki de eltort valami bennem Soah nem fogok tudni ugy megbizni benne mint regen. Ugy erzem elmult az az oszinte szerelem amivel szerettem es most inkabb tartok tole es a humoratol.

Egy onnalo jol kereso no voltam most pedig egy sakkban tartott felo no lettem.

Felek a durvasagatol a haragjatol es attol hogy legkozelebb komolyan ramemeli a kezet.

Penz nem gond minden az en hazassagba vitt vagyonom amink van.



2013. szept. 30. 18:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

1 a vagyon a tiéd

2 nem tudta eddig sem feldogozni, hogy te már valakivel voltál boldog

3 egy kisebbrendűségi komplexussal küzdő emberrel élsz

4 ez eddig is így volt, csak nem vetted a jeleket

5 ezen te nem tudsz változtatni köztetek

2013. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felsoroltál bőven elég ahhoz, hogy beadd a válási papírokat.

Részvétem amúgy.

Egyetértek az első hozzászólóval.

Próbálj aludni rá egyet, de ebben a kapcsolatban te csak szolga leszel. Az én férjem is sokáig dolgozik, de ha hazaér segít, mindig ő viszi le a szemetet, ő takarítja a fürdőszobát és elmegy egyedül is bevásárolni, ha meg velem jön cipeli a cuccot. Hétvégén segít kiteregetni, leszedni a száraz ruhát stb. Mindketten dolgozunk, gyerek is van, ráadásul én most vagyok gyeden.

2013. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egy önálló, jól kereső nő voltál, most pedig egy sakkban tartott félő nő lettél. Szerintem ez a mondat mindent elárul. Nem hiszem, hogy ez az állapot jó neked, és nem hiszem, hogy boldog lehetsz egy ilyen emberrel.

Arról nem is beszélve, hogy milyen mintát látnak majd a gyerekeid. Boldogtalan, párjától rettegő anya, és agresszív tuskó nevelőszülő. A magad miatt nem is, legalább a gyerekek miatt DOBD KI!!!!!!!


1. egyszer megütött, másodszor is meg fog (aztán majd a gyereket is)

2. önző, lelketlen ember, kisebbségi komplexusokkal, tele egoizmussal, és még csak fel sem fogja, hogy a hiba benne van

3. ha most is egyedül vagy érzelmileg, nem lenne jobb tényleg egyedül, lelki terror nélkül? Legalább adj esélyt magadnak, hogy találsz egy normális párt.

4. szerintem az is frusztrálja, hogy neked volt pénzed, és úgy próbál kompenzálni, hogy estig dolgozik, és még téged cseszeget, hogy miért nem várod meleg vacsorával, vigyázzban, szegény megfáradt dolgozó URADAT.

5. bizalom nélkül mit ér egy kapcsolat?


Biztos nem lesz egyszerű megszabadulni tőle, de vele nem leszel soha boldog. Képtelenség. Erőt kívánok neked a továbblépéshez. Bár én úgy érzem a fentiek alapján, hogy itt csak egy kis megerősítésre vársz.

2013. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ő volt az igazi, lépj tovább, a következő hátha az lesz. Így nem érdemes együtt maradnotok.
2013. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Sajnos a ferjem nem egyszerhasznalatos dolog.

Nem dobhatom csak ugy ki a kukaba.Ezen kivul mindkettonket kot az esku.

Inkabb ahoz kene otlet hogyan tudnam ezt a helyzetet kiheverni es megoldani. Hogy johetne vissza kozenk a bizalom.

2013. szept. 30. 19:50
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták: ha egyszer megütött, megteszi máskor is. Szerintem nem lenne szerencsés ebben bízni...
2013. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
ebből már nem lesz semmi!
2013. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Az előző kapcsolatodhoz nem kötött eskü? Ha nem, minek szültél neki gyereket? Ha nem volt fontos az eskü a közös gyerekhez, most miért jössz ezzel? Én sajnos csak ezt látom az egész történetben. Ha lépni akarsz, lépj le, ha nem akarsz, akkor ne panaszkodj, ha szereted a férjed, akkor mondd el neki, hogy ez undorító dolog volt és nem akarsz félelemben élni, nem akarsz attól tartani, hogy a következő veszekedésnél majd újra az ajtónak vág, később pedig megüt, mondd el, hogy így nem tudsz élni és, hogy nem érdekel, hogy a véleményéért nem kér bocsánatot, de azért igen is kérjen, hogy rád emelte a kezét.
2013. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget beszélsz, nincs az az eskü, ami ebben az esetben a másikhoz köt. Neked otthon kuss, érzéketlen, brutális a férjed, de te ezzel jössz, hogy nem dobhatod ki, mert köt az eskü..akkor jó szórakozást ehhez, gondolom ezután sem fogtok unatkozni!

De ha neked ez természetes, minek a kérdés?

2013. okt. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Az elozo ferjem elhunyt ozvegyen vett el a mostani ferjem.

Ezt tudni kell a teljeseg kedveert. Nem M.orszagon elunk itt masok a csaladjogi torvenyek pl nincs ozvegyi jarulek stb.Az elozo ferjemhez is kotott az esku de a halala felmentett alola ugye.

Nem termeszetes az agressziv viselkedes hiszen meg soha nem fordult elo az elmult 6 evben.

A szex mindig is kivallo volt koztunk mindig jutott ido egymasra is. Evente tobszor hetveget toltottunk el kettesben az exem csaladja lathatasra vihette a gyerekeket.

Egeszen azon bizonyos szomoru napig semmi komoly gond nem volt koztunk.

Az anyagiak sem volt gond hiszen szabad kezet kapott a kozos szamla felett es mindkettonknek volt meg mellette sajat szamlaja amit a sajat dolgaira kolthet.

A munkamegosztas az addig volt oke amig nem kezdett bele egy nagyobb projekba es napi 12-14 orakat dolgozott.

Egy hete az eset ota nem tudok intimitast adni se kapni igy komoly gondban leszunk.

2013. okt. 1. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!