Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiabrandult feleseg. Ertheto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiabrandult feleseg. Ertheto vagy igyekezzek es en legeyk megerto?

Figyelt kérdés

40 korul vagyok mindkettonknek volt elozo kapcsolata es csaladja is. Negy eve vagyunk hazasok 3 gyereket nevelunk kozos gyerek nincs.

Az en ex csaladomban egy halaleset tortent.Ott voltam tamogattam a csaladot de foleg a gyerekeimet.

A ferjem viszont hiszterias lett ovultott velem hogy hol voltam miert mentem el.

Az volt a legnagyobb gondja hogy o dolgozott egesz nap es leegett a csirke (el kelett rohanni a korhazba)es o nem evett.

Megjegyzem en is dolgozom ugyanugy egesz heten nehez munkaban es az egesz haztartas es gyerekek ram marad mindig mert o keson jon haza a munkabol.

Annyira kikelt magabol hogy uvoltott velem es hozzalokott az ajtohoz amitol en kek zold lettem mindket karomon.

Ezek utan nem kert bocsanatot meg volt rola gyozodve hogy igaza volt.

Szerinte nincs jogom es kozom sem gyaszolni es egy szot sem ejthetek rola.Teljessen egyedul maradtam erzelmileg pedig aki meghalt 20 evig eletem resze volt.

Kiabrandultam belole onzo ebrekent mutatta be magat.

Kibekultunk megbocsajtottam neki de eltort valami bennem Soah nem fogok tudni ugy megbizni benne mint regen. Ugy erzem elmult az az oszinte szerelem amivel szerettem es most inkabb tartok tole es a humoratol.

Egy onnalo jol kereso no voltam most pedig egy sakkban tartott felo no lettem.

Felek a durvasagatol a haragjatol es attol hogy legkozelebb komolyan ramemeli a kezet.

Penz nem gond minden az en hazassagba vitt vagyonom amink van.



2013. szept. 30. 18:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsó hozzászólóhoz. Nagyon sajnálom, hogy csak az esküvő után mutatta ki a foga fehérjét. Ez a pasi olyan amilyen. Megváltozni nem fog, az pedig nem élet, hogy te csak tűrsz, holott mindenedet a rendelkezésére bocsátottad. (házad, pénzed,időd, szereteted, mindened)

Egy kicsit számomra furcsák az ottani törvények, ahhoz képest, hogy EU. Mármint, ha jól értettem, te és az elhunyt férjed alapoztátok meg azt az egzisztenciát, amibe ő beletette a fenekét, és még csak ahhoz sincs jogod, hogy kitedd, ha fizikailag és lelkileg!!! bántalmaz.


Ez nekem magas. A helyedben én felkeresnék egy ügyvédet, ő biztosan jobban eligazodik ebben a jogi útvesztőben, és tud tanácsot adni, hogyan tudnál a lehető legkevesebb veszteséggel kimászni ebből a helyzetből. Nem tudom ott a válásnak milyen feltételei vannak. Itthon biztos, hogy a tied lenne a ház, mert te vitted a házasságba, a magánvagyon része és nem közös.


Jól teszed, hogy elzárod a hitelkártyákat, pénzt, útlevelet, iratokat..stb. Nagyon szurkolok neked, remélem nem próbál meg bántani. (Bár én inkább arra tippelek, hogy próbálja majd magát szép szavakkal visszakönyörögni)

Az előző férjed családjától nem tudsz segítséget kérni? Ez a helyzet a gyerekeket is érinti, nekik pedig biztosan ők is jót akarnak.

Sok sikert, kitartást kívánok. Erőt, hogy újjáépíts magad, úgy amikor még önálló, jól kereső, gondolom talpraesett nő voltál.

2013. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
UI: Ne felejts el a közös számlát, ami felett szabadon rendelkezhet.
2013. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

a toveny ua mint magyarban ha allandora van valaki bejelentve akkor nem teheted utcara.

Mar hivtam az ugyvedemet (aki segiteni szokott a vallakozasomban is)eloszor el kell valnunk hivatlossan magyarban majd itt bejegyeztetni utana kerhetem a kijelentest ill akkor ha tenylegessen nyoma van a bantalmazasnak.

Az anyagi javakat nem kell osztani hiszen mind hazassag elotti vagyon.

Az elhunyt ferjemnek semmi koze nem volt az en dolgaimhoz o a sajat dolgait epitgette.

Igen a ferjem a keszbe ult bele bar sokat dolgozott itt a hazon alagmegovas stb.

A ferjem is a sajat vallakozasat epitgette fuggetlenul tolem.

Anyam arra tanitott hogy legyek onnelatto fuggetlen es ezt megfogadtam szerencsemre.

Az elhunyt ferjem mindig mondta hogy igazi tokos not vett el aki meg egy fillert sem fogad el a ferjetol buszkesegbol.

Mindig is kulon szamlank volt. A mostani ferjemmelc is kulon gazdalkkodtunk mert en alapbol nem kozoskodom senkivel penzben tul sok munkam van es volt amire elertem azt a kicsit amim van.

Aki irta pedalozni fog igaza volt mar kaptam uzit tole hogy hianyzom.

irtam neki vegyen boxzsakot azt viheti dolgozni nem fog hianyozni neki.

reggel vart a reggeli es a friss kave A reggelit a kutyanak adtam errol kepet elkuldtem neki.

a kavet megittam.

2013. okt. 10. 13:40
 24/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez a beszéd. Egy tökös csaj meg tudja mutatni ennek a töketlennek, hogy hol a helye. Kitartás, remélem nemsokára találsz magadnak egy rendes párt, aki tisztel, és megbecsül.
2013. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Azt hiszem maradok a LAT nal Leforditva fuggetlen emberrel kulon lakva de kozos programok neha egyutt alvassal hetvegi kiruccanasokkal.

Azt hiszem ez a hazassag dolog nem nekem valo igaz a kutyaval mar evek ota jol kijovok.

Nem ertem hogy lehettem ennyire lokott.???

2013. okt. 10. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!