Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiabrandult feleseg. Ertheto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiabrandult feleseg. Ertheto vagy igyekezzek es en legeyk megerto?

Figyelt kérdés

40 korul vagyok mindkettonknek volt elozo kapcsolata es csaladja is. Negy eve vagyunk hazasok 3 gyereket nevelunk kozos gyerek nincs.

Az en ex csaladomban egy halaleset tortent.Ott voltam tamogattam a csaladot de foleg a gyerekeimet.

A ferjem viszont hiszterias lett ovultott velem hogy hol voltam miert mentem el.

Az volt a legnagyobb gondja hogy o dolgozott egesz nap es leegett a csirke (el kelett rohanni a korhazba)es o nem evett.

Megjegyzem en is dolgozom ugyanugy egesz heten nehez munkaban es az egesz haztartas es gyerekek ram marad mindig mert o keson jon haza a munkabol.

Annyira kikelt magabol hogy uvoltott velem es hozzalokott az ajtohoz amitol en kek zold lettem mindket karomon.

Ezek utan nem kert bocsanatot meg volt rola gyozodve hogy igaza volt.

Szerinte nincs jogom es kozom sem gyaszolni es egy szot sem ejthetek rola.Teljessen egyedul maradtam erzelmileg pedig aki meghalt 20 evig eletem resze volt.

Kiabrandultam belole onzo ebrekent mutatta be magat.

Kibekultunk megbocsajtottam neki de eltort valami bennem Soah nem fogok tudni ugy megbizni benne mint regen. Ugy erzem elmult az az oszinte szerelem amivel szerettem es most inkabb tartok tole es a humoratol.

Egy onnalo jol kereso no voltam most pedig egy sakkban tartott felo no lettem.

Felek a durvasagatol a haragjatol es attol hogy legkozelebb komolyan ramemeli a kezet.

Penz nem gond minden az en hazassagba vitt vagyonom amink van.



2013. szept. 30. 18:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Persze, nem az mindenre a megoldás, hogy azonnal eldobjuk, meg ott az eskü is.

De itt Magyarországon valami olyasmi is benne van az esküben, hogy....szeretni és tisztelni fogom.... míg a halál el nem választ. Akkor ezt most nem szegte meg, vagy ő ilyet nem mondott?

2013. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

szerintem tudod te, hogy nagy problémák vannak, különben nem tetted volna fel a kérdést. Egyáltalán nem elfogadható, hogy nekilökött az ajtónak, és még jogosnak is érezte ezt. Ha - tegyük fel - véletlenül lökött volna neki, akkor elnézést kért volna. De nem, ő jogosnak érzi ezt.

Az, hogy veszekedett veled, mert féltékeny, azt még meg lehet beszélni. De hogy bántott, azt már nem.

2013. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt màr nincs mit vàrni. Nem tisztel egyàltalàn, nem néz téged semmibe. Nem neked kellene megértönek lenned, ö rendezett jelenetet a semmin. Egy igazi férfi, még ha nem is esik neki jol, de tàmogat, ha magad alatt vagy, nem pedig tovàbb taszit a mélybe....egy toleràns férfi àtölelt volna, megnyugtatott volna.

Függni nem függsz töle, igazàbol csak nyerhetsz! Ugyanis vannak még érzö férfiak, olyanok, akik Téged megbecsülnek!

2013. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag bántalmazott. Nem bánta meg, meggyőződése, hogy okot adtál rá, és hogy ez volt az egyetlen megoldás.


Felmondta az egymásnak adott eskütöket.


Miről is beszélsz?

2013. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Sajnos a 11 nagy jól leírta.

Tisztelet, szeretet, jóban rosszban ez mind benne van az esküben.

2013. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem kötelező tűrnöd a megalázást.Ha eddig önálló nő voltál,most is lehetsz az.Ez csak a te döntéseden múlik.
2013. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Ma leuvoltott lek..es megszorongatta a karom eredmeny aszmas rohamot kaptam es majdnem megfulladtam.

Erre megijedt es elbogte magat.

na ettol megjott a batorsagom es elkuldtem a .oda.

Kidobtam a lakasbol az agyambol.

Most jon a gond egyszeruen nem megy el.Be van jelentve igy joga van itt lakni sajnos.

A bantalmazas nem hagyott nagy nyomot igy nem tudom a rendorseget sem ertesiteni es itt nem is jonnek ki csaladi ugyben.

Most nem tudom mihez kezdjek hiba enyem minden joga van itt lakni.

Egyenlore a haloszobamat ejjel bezarom es a nagylanyom aki nagykoru itt marad velem amig el nem megy innen.

Fozni nem fogok neki csak magunknak csak megunja es elhuz innen.

2013. okt. 9. 17:06
 18/25 anonim ***** válasza:
Úristen, te szegény. Melyik országban éltek? Arab a pasi?
2013. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Az eu ben elunk es a , ferjem, fajtiszta oshonos magyar.

Az eskuvonk utan koltozott ide az en hazamba.ugye nekem itt egosztenciam van 24 eve elek itt.Az elhuny ferjem pedig ez orszag szulotte volt.

Nem szeretem a muszlim pasikat.

Mindket ferjem kereszteny volt.

Ma reggel elment dolgozni en pedig mindjart elzarok minden ertekes dolgot pl credit kartya utlevelem stb. Nehogy valami eszebe jusson.

2013. okt. 10. 09:21
 20/25 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy még időben lépsz! Tegyél meg minden óvintézkedést, hogy ne tudjon bántani, hogy megvédd a saját vagyonodat, hogy minél előbb elköltözzön. Egyértelmű jeleket produkál a férjed, hogy zavar van az elméjében és kisebbségi komplexusa is van. A lökdösés, a botrány a gyászod miatt, a sírás... tartsd minél távolabb magad ettől az embertől. Nem vagytok egy érzelmi és értelmi szinvonalon, ezért bármit is tennél a házasságotokért, mindig úgy éreznéd hogy lehúz téged és hogy csak te pedálozol. Sajnálom, hogy eddig ez nem derült ki.
2013. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!