Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiváncsi vagyok kedves feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok kedves feleségek uratok elvárja hogy minden reggel az ágyba vigyed a kávét neki?

Figyelt kérdés

Mert az enyém ilyen ma rohadtul betelt a pohár majdnem ráöntöttem az egészet a fejére.


egész reggel sürögtem forogtam reggel fél 6 kor keltetem összerendeztem a gyerekeket 7 kor ébresztettem a férjem ez meg nyüglödik nem elég meleg kevés a cukor bla bla bla.hát felment bennem a pumpa .

semmit nem segit a készülödésbe és még neki áll feljebb az agyam dobom el


2013. okt. 1. 08:07
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ne öntsd rá, mert moshatod az ágyneműt is. :) Egyszerűen ne vigyél neki többet. Keljen fel, ha valamit akar, nem hadirokkant.
2013. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
*én kelek fel előbb ....
2013. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
97%

Az egyik előttem szólónál van az igazság. Ha egyszer rászoktattad, hogy az ágyba viszed neki a kávét, akkor most nem kell rinyálni.

Ezeket a dolgokat általában a nők rontják el, mert még a hátsóját is kitörlik a szerelmüknek nagydolog után, de aztán ahogy telnek az évek, már múlik a fene nagy szerelem és bizony terhes lesz az a sok önként vállalt plusz, amit a nyakukba vettek. csak akkor már nehéz, ha évek alatt hozzászokott a férfi, hogy csak csettintenie kell és minden a hátsója alá van rakva.

2013. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem viszem ágyba neki csak nagy ritkàn. De nem várja el. Szép kapcsolat lenne ha szolgànak nézne. ...
2013. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Rászoktattad, innentől már elvárja.
2013. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
52%
Nem várja el, de ha szolgának nézne, már régen nem lennénk együtt. Hétvégén van, hogy ágyba viszem neki a reggelit, mert hamarabb felébredek, de amikor ő kel előbb, akkor ő lep meg engem. Ez nálunk csak kedveskedés a másiknak, nem kötelező dolog, és régen rossz lenne, ha bármelyikünk elvárná a másiktól ,hogy kiszolgálja.
2013. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hétközben én főzöm : Hétvégén viszont én ágyba kapom a reggeli kávét : Igy müködik 10 éve :

A nagyiméknál 35 éven keresztül a mama főzte a kávét ,amikor összeházasodtak a nagyapám megígérte a nagymamának ha nyugdijas lesz ő főzi a kávét : A nagyanyám 12 éve nem főzött kávét ,és nem csak a reggeli kávéról van szó : Ha mi unokák kérünk akkor is a nagyapám megy kávét főzni :

2013. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
69%
Nekem férjem van! Ha az uram lenne lehet elvárná, de mivel a férjem így ilyenről szó sincs!
2013. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
76%
kávét nem, de egy jóreggeltorált elvárok minden nap. Arra akarok ébredni.
2013. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
57%

Uram csak egy van, ott fent, tetszik érteni? :)


A férjem pedig nem egy neveletlen, önző harámbasa, hanem a TÁRSAM. Esze ágában sem lenne ilyen gyerekes, önző vislekedéssel élni.


Ne hisztizz és ne panaszkodj, mert ezt a pasit te választottad. Ha valami nem tetszik, beszéld meg vele, arra van a szájad, nem panaszkodásra.


Itt ha valakinek van joga nyavalyogni, az a gyereked.

2013. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!