Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiváncsi vagyok kedves feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok kedves feleségek uratok elvárja hogy minden reggel az ágyba vigyed a kávét neki?

Figyelt kérdés

Mert az enyém ilyen ma rohadtul betelt a pohár majdnem ráöntöttem az egészet a fejére.


egész reggel sürögtem forogtam reggel fél 6 kor keltetem összerendeztem a gyerekeket 7 kor ébresztettem a férjem ez meg nyüglödik nem elég meleg kevés a cukor bla bla bla.hát felment bennem a pumpa .

semmit nem segit a készülödésbe és még neki áll feljebb az agyam dobom el


2013. okt. 1. 08:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
heti 2x indulunk egyszerre a párommal(ő a férfi) reggel, ekkor mindig megcsinálja és ágyba hozza nekem a kávét, pedig sosem kértem, magától ilyen:)
2013. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi általában este megbeszéljük, hogy kérek szépen-e reggel. De sosem kényszer, és nem szoktam ráripakodni, hogy ez kevés, az kevés, mert az is nagy szó, és örülök neki, ha kapok. Hozzáteszem, nekem sem indulhat e nélkül a reggel.

Ő általában hatkor kel, villámgyorsan el szokott készülni, és a kávé ebből két percet vesz igénybe. Én később kelek, tehát ilyenkor nem viszek, de a hétvégén, ha véletlen előbb kelek fel, akkor én is csinálok neki teát, meg reggelit.


Ha pedig nem lenne mindez? Akkor felkelnék, és magam csinálnám meg....


A férjed el van kényelmesedve. Nagyon nagyon el van. Próbáld meg vele megbeszélni, ha lehetséges, akkor az elejétől a végéig nyugodt hangnemben. Ha viszont szívvel lélekkel kelsz fel reggelente, és neki valami nem jó az ébresztő italában, akkor szóljon érte, de ne felháborodva, és számonkérően.

Mondd el neki, téged mi bánt, és mit szeretnél, tehát pl. hogy normálisan beszéljen veled, segítsen reggelente. Ezek normális, alapvető dolgok, és reméljük, hogy sikerül megvitatnod vele. :)

2013. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
78%

Nem, mi nem kávézunk. De hétvégén például ő hozza nekem ágyba a reggelit.


Én a helyedben többet nem készíteném el neki, egy idő után majd rájön, hogy neki is fel kell tápászkodnia az ágyból, ha akar valamit.

2013. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem szívből teszed, ne vidd neki ágyba a kávét. Ha nem kel fel, az ő baja.

És miért urad van, miért nem párod, férjed, társad, szerelmed?

2013. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem viszük egymásnak ágyba a reggelit, csak nagyon ritka kivételes hétvégéken, amikor valamelyikünk jóval előbb ébred és meg akarja lepni a másikat. Elvárnis enki nem várja el.


Hétköznap az készíti a reggelit elő aki előbb készül el.

2013. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
75%
Három éve ő készíti a reggelit és nem azért, mert elvárom, hanem mert kényeztetni akar. A vacsorákat én csinálom. Megosztottuk a dolgokat. Nekem amúgy nincs "uram", férjem és társam van, azt hiszem, ez a nagy különbség.
2013. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hétvégén iszom egy kis tejeskávét (én vagyok a nő), hétköznap egyáltalán nem. A párom minden reggel kávával indít, ő főzi meg magának, hétvégén is ő készíti. Hétköznap nem otthon, hanem a munkahelyünkön reggelizünk. Hétvégén általában úgy van, hogy felkelünk, a párom megfőzi a kávét, én átmegyek a nappaliba, odahozza mindkettőnkét és együtt tévézünk egy kicsit. Reggelizni a konyhában szoktunk, együtt készítjük el, nem szeretünk ágyban enni.
2013. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű, de elkapattad! Nem kellene ezt megbeszélnetek, mikor már 'felébredt'? Vagy hétvégén, nyugodtan! Vegyen már le ő is a válladról valamit!
2013. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem várja el, amelyikünk előbb felkel, az készít a másiknak is. Ez nem elvárás.
2013. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem mindig megcsinálja magának a reggelit, szépen egyedül.
2013. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!