Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti hogyan reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti hogyan reagálnátok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Férjemmel, és 1,5 éves kisfiunkkal jelenleg anyósoméknál élünk. Férjem sokat dolgozik, közben tanul. Anyósoméknak vállalkozása van, oda is besegít. Rám, és a kicsire, szó szerint semmi ideje. De! Ami nagyon-nagyon rosszul esik, hogy ha valamit el kell intézni az anyjáéknak, akkor abbahagyja a tanulást, és megy, szó nélkül, oké, így helyes. De ránk nem szakít időt, nem akar szakítani, még 5 percet sem, és emiatt nagyon magam alatt vagyok. Ha jelzem neki, hogy velünk is jó lenne foglalkozni, szinte még haragszik, de ha anyósoméknak kell valami, akár, egy piti dolog, ami után ők is ugyanúgy utána tudnak járni, akkor azonnal van ideje rá. 5 percet sem foglalkozik naponta a fiával.:( Azzal magyarázza, hogy elfoglalt, tanulnia kell. Anyósomékra mindig van ideje!!! Hogyan van ez? Ha szóvá teszem, akkor a leírtak a válaszai. Értelmesen végiggondolva tényleg szakíthatna ránk is időt, de nem akar. Sírhatnékom van... Miért neki család, ha így viselkedik? Elég lenne az anyja meg az apja! A városban sem jelenünk meg együtt, csak félévente 1x-2x. Arról, hogy 3-asban elmenjünk, pl. egy sétára, néhány hónapja volt, akkor is napokat könyörögtem neki. Miért ilyen? Vagy túl nagyok az igényeim? Teljesen háttérbe szorít minket. Én mindig csak várjak, legyek türelmes, értsem meg...:(:(
2013. szept. 17. 22:05
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
59%

Ha annyira piti dologba kell segíteni akkor segít te az anyósnak és máris felszabadul az ideje. Szerintem úgy gondolja, hogy azért, hogy ott lakhatók azért mindent meg kell tennie amit csak akarnak a szülei.

Értetek teszi a legtöbbet, azéért robotol, hogy ne anyóssal kelljen megöregednetek.

2013. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
47%

Én nem tűrném, hogy leszarja a fiát. Már bocs.

Otthagynám pár napra, hiányzunk-e neki. Ha nem...

2013. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Abban segítek is. De ő nem is akar innen elköltözni sohasem. Szép dolog, hogy segít, így kell, de mi nem érdekeljük, ránk nem akar időt szakítani.
2013. szept. 17. 22:13
 4/58 anonim ***** válasza:
49%
Hát, egész napos munka, tanulás, és még egy plusz vállalkozás is...Ez nagyon sok, nem csodálom, hogy le van fáradva. Ennyi alapján én még nem nyilatkoznék lesújtóan a férjről, kérdés, hogy te mennyire veszed ki a részed a munkából (1,5 éves gyerek már nem annyira kicsi).
2013. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
91%

Véleményem szerint is, ha a szülei megkérik valamire, ajánld fel, hogy majd te elintézed, igy azt az idõt veletek tölthetné.

Biztosan nagy segitség nektek, hogy a szülõk segitenek rajtatok.

Vagy van egy másik verzió, hogy valóban még nem érett meg a családalapitásra.

Hány évesek vagytok?

2013. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
49%
Akkor meg miről beszélünk? Tudtad hogy ez lesz, de te mégis áltattad magad, hogy majd megváltozik, meg stb... Ha tudtad hogy nem akar onnan elköltözni, akkor miért mentél bele?
2013. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Kiveszem, amiben tudok, segítek, dolgozok. Itt nem arról van szó, hogy kicsi a gyerek, vagy nem. Szüksége lenne az apjára, és nekem is.
2013. szept. 17. 22:17
 8/58 A kérdező kommentje:

Az egyáltalán nem így van, ha nem kell besegítsen, tanul, de tanulást értünk soha nem szakítja meg, nincs felszabadult ideje. Csak ha az anyjáék kérik, akkor.

Tudtam, igen, mert idővel reméltem, akar külön élni.

2013. szept. 17. 22:19
 9/58 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer csak be fogja fejezni a tanulást, inkább örüljél, hogy tanul és nem a kocsmában, vagy csavargással tölti az idejét.

A szüleinek viszont ki van szolgáltatva.

2013. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
23%

Micsoda apa!

Gondolom gyerek előtt is ez volt, csak azt hitted megváltozik?! Bebuktad.

2013. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!