Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy normális?

Figyelt kérdés

A férjetektõl,párotoktól csak akkor kaptok szerelmet,szeretetet, ha szex van.Utána mintha semmi sem történne, megy tovább az élet az ujabb szeretkezésig.

En ugy gondolom, hogy egy kapcsolatban mindig szükség van arra, hogy meg fogjuk egymás kezét, átöleljük egymást, puszit adni egymásnak stb.


2013. okt. 6. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek is, akiknek nincs igényük annyira érintésre. Nincs ezzel baj, csak akkor olyan társat találjon. Nekem szükségem van rá és szerencsére a párom is ilyen, így mi nem megyünk el egymás mellett úgy, hogy ne érnénk a másikhoz.
2013. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem:)
2013. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem. De az sem normális, amikor a nő állandóan dicséretet, ölelgetést vár a férjétől. Nem veszi tudomásul, hogy a rózsaszín köd elmúlik. Ha helyette nincs szeretet egymás iránt, megbecsülés, bizalom, nem beszélik meg a gondjaikat, nem hajlandók alkalmazkodni a másikhoz,akkor előbb-utóbb tönkre megy a házasság.

Nem a szex a legfontosabb, az csak velejárója a házasságnak.

2013. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

10:31


Nekem is az a véleményem, hogy nem a szex az elsõdleges, hanem a szeretet 2 ember között.

A szeretettel lehet mindent legyõzni.

2013. okt. 6. 10:39
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Más a szeretetnyelvetek.


Nem mindenkinek fontosak az érintések. Valakinek ez fontos, valakinek az, hogy szavakkal mondják ki az érzemeket....stb


[link]


Viszont nekünk pl. nem telik el annyi idő két szerelmeskedés közt, hogy észrevegyem, hogy " csak úgy megy tovább az élet". mindkettőnknek fontos a érintés, úgyhogy szerencsénk van, hogy hasonló szeretetnyelvünk, van, tehát egyformán mutatjuk ki a szeretetünket.


Teljesen normális a te vágyad, és a párod viselkedése is.

A kommunikáció segítene rajtatok. A férjed nem tudja, hogy neked ez fontos, de ezek szerint te se tudod neki mi a szeretetnyelve. sok házasság rámegy rree, mert tulajdonképpen csak félreértettétek egymást.

Beszélgetni, beszélgeti, beszélgetni, és nem tabuként megélni, egy valós problémát, mert ez az.

2013. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek más az értékrendje és az igényei.Vannak például kevésbé bújós és érzelmileg zárkózott emberek,nekik valóban hasonló társra van szükségük.Olyan társ,aki igényli a rendszeres érintést,csak szenved az ilyen beállítottságú ember mellett,holott ettől a másik még szeretheti,csak nehezebben mutatja ezt ki.
2013. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt az exem... Nagyon rosszul voltam a kapcsolatban, a szeretethiány miatt folyton féltékeny voltam mindenre, és mindenkire, aki felé valamiféle érzelmet mutatott az akkori barátom. Pl. a legjobb haverját többet ölelgette mint engem, pedig ugyanannyi ideje ismerte mint engem.


Ez így megöl egy párkapcsolatot, ha a másik fél igényelné a szeretet kimutatását.


Aztán a szakítás után 1 évvel megismertem a párom. Szerencsére ugyanolyan igényünk van ilyen téren, és nem is vagyok féltékeny. Azt hittem pedig, hogy alapjáraton ilyen a természetem, de mint kiderült, csak ezt hozta ki belőlem az érzelmi bizonytalanság.

2013. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

12:08


Nekem is vannak ilyen érzéseim, ahogyan te is leirtad.

Mindenki felé kimutatja a szeretetét, csak az irányomba nem.

2013. okt. 6. 13:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a fürdőszobába se tudok úgy kiszaladni, hogy a férjem ne állítana meg, hogy a hasamat puszilgassa, vagy felálljon és megöleljen, vagy megcsókoljon.


És én sem tudnék ezek nélkül boldog lenni. Ha ilyen típus vagy, akkor ilyen társat kell választani.


Ha a kapcsolat elején is ilyen volt, és te ezt elfogadtad akkor meg nincs jogod panaszkodni.


Ha pedig régen több volt az érintés szexen kívül, akkor valami baja van a párodnak.


27/N

2013. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nálam is így van :) Kimennék pisilni, és megkérdezi "Hova mész? Puszi?" :)


Kérdező, ha neked több kell, ne elégedj meg azzal amit kapsz. Akkor elégedetlen leszel mindig, és ez rányomja a kapcsolatotokra is a hangulatát.

"És bumm! Így lett a sárkány!"

2013. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!