Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy normális?

Figyelt kérdés

A férjetektõl,párotoktól csak akkor kaptok szerelmet,szeretetet, ha szex van.Utána mintha semmi sem történne, megy tovább az élet az ujabb szeretkezésig.

En ugy gondolom, hogy egy kapcsolatban mindig szükség van arra, hogy meg fogjuk egymás kezét, átöleljük egymást, puszit adni egymásnak stb.


2013. okt. 6. 09:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Most mit csináljak váljak el ezért? Viszont annyira szeretethiányom alakult ki, hogy azt elmondani nem tudom.

Olyan fájó érzés, visszafojtom az érzelmeimet, hogy ne érezzem azt, hogy én tapadni akarok rá.

Ha én kezdeményezem viszonozza, de nekem ez nem elég, nekem mint nõ arra van szüségem, hogy inkább õ éreztesse velem, hogy neki is szüksége van az érintkezésekre, nemcsak akkor, ha szex van.

Inkább kezdek kiábrándulni már belõle.

2013. okt. 7. 17:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Próbáltál már erről beszélni vele? Ha nem akkor szerintem próbálj meg. Ha nagyon nem megy akkor vagy fogadd el ezt, vagy küzdj, hátha megváltozik (nem fog, neki ilyen a jelleme), vagy igen, válj el.


Ez amúgy az esküvő előtt nem okozott problémát? Tudom ez utólag okoskodás, de nem tudnék olyanhoz hozzámenni, akinek a szükségletei ennyire mások. Ez olyan, mintha ő heti 10 szexet akarna, te meg csak 5-öt. Valakinek fel kell adnia az igényeit a másik kedvéért, de az a valaki cserébe sosem lehet önmaga egy kapcsolatban.

2013. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!