Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tehetném jová azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jová azt, hogy megcsaltam a férjemet?

Figyelt kérdés

Férjemmel három gyereket nevelünk, nem vagyunk jómodúak de azért majdnem megvan mindenünk.

Pár hónapja viszonyt folytattam valakivel amiről a párom tudomást szerzett. Azt mondta nem válik el a gyerekek miatt, de szakítsak a szeretőmmel. Én meg is tettem amit kért de úgy érzem mégsem bocsájtott meg nekem, szex az van köztünk, de dúrva és nem foglalkozik velem az ágyban. A gyerekek előtt minden szép és jó de ha kettesben vagyunk akkor látom rajta, hogy haragszik rám.


Mit tegyek, hogy újra minden a régi legyen köztünk?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 6. 12:50
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
14%
vagy talán a kérdező le van védve? akkor meg jár a használatáért jogdíj s ennyi.
2013. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Nem azért ìrtam ide ki kérdést, hogy bántsatok hanem azért, hogy segítsetek a férjemet visszaszereznem. Azt akarom, hogy olyan legyen minden mint régen, hogy az ágyban is figyelmes és gyengéd legyen.
2013. okt. 6. 13:35
 13/51 anonim ***** válasza:
50%
Itt már csak a korbács bilincs és ostor segíthet.
2013. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
47%
Huu, itt mindenki milyen tökéletes és makulátlan. Én sem csaltam meg a párom, mégsem ítéllek el, mindenki csinál oltári baromságokat, te is ezt tetted. Szerintem amúgy a gyerekek miatt sem kéne együtt maradni, ők sem hülyék, érzékelik, hogy nem olyan a viszony apu és anyu között, ez nekik sem jó. Várj még valamennyi időt, esetleg menjetek el párterápiára, ha az sem segít, akkor szerintem váljatok el. Nyilván neked is megvolt az okod, hogy nem benne kerested a boldogságot.
2013. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
80%
Hát akkor ezt mondd meg neki. Lehet, még ki is röhög. Nem fogod fel, hogy ez nem megy egy csapásra? A legtöbb férfinak ezek után gusztusa nem lenne hozzád érni. Te meg elvárod tőle, hogy kényeztessen... Rettentő gyenge a felfogásod. Praktikázhatsz/fuvolázhatsz/gügyöghetsz neki, akkor is megcsaltad - azt nem véletlenül ítélik el annyian, egy kijavíthatatlan törés a kapcsolatban. Ezt kellene eljuttatnod az agyadig valahogy, egyből nem követeléseid és igényeid lennének, hanem öngyilkos gondolataid. Így kell tönkretenni egy házasságot.
2013. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
21%
Anális szex esetleg feldobhatja még azt a kapcsolatot.
2013. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Én szeretem a páromat és addig nem nyugszom amíg meg nem bocsájt.
2013. okt. 6. 13:51
 18/51 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy szereted, ha valakit az ember szeret, nem kívánja más f-szát. Ezt saját tapasztalatból írom, voltak nekünk is nehezebb időszakok, lett volna lehetőségem nála jobb pasikkal összejönni, de szeretem őt, ezért nem tettem. Te ne áltasd magad ilyesmivel.
2013. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Figyelj! Ha nem szeretném akkor nem szültem volna neki három gyereket. Ha nem szeretném akkor már régen elhagytam volna. Ha nem szeretném akkor nem akarnám megmenteni a kapcsolatunkat sem. Arról nem tehetek, hogy egy kicsit elcsábúltam.
2013. okt. 6. 14:02
 20/51 anonim ***** válasza:
98%

Azt írod, a férjed odaadó volt, és gyengéd.

Azt írod, hogy szereted.

Ezekkel homlokegyenast szembe megy a tény, hogy megcsaltad.


Nem tudom, mire számítasz. Egyenlőre sokkal többet kapsz, mint amit érdemelsz, mivel nem dobott ki.

Az én férjem szó nélkül kidobna, és még igaza is lenne.

2013. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!