Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tehetném jová azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jová azt, hogy megcsaltam a férjemet?

Figyelt kérdés

Férjemmel három gyereket nevelünk, nem vagyunk jómodúak de azért majdnem megvan mindenünk.

Pár hónapja viszonyt folytattam valakivel amiről a párom tudomást szerzett. Azt mondta nem válik el a gyerekek miatt, de szakítsak a szeretőmmel. Én meg is tettem amit kért de úgy érzem mégsem bocsájtott meg nekem, szex az van köztünk, de dúrva és nem foglalkozik velem az ágyban. A gyerekek előtt minden szép és jó de ha kettesben vagyunk akkor látom rajta, hogy haragszik rám.


Mit tegyek, hogy újra minden a régi legyen köztünk?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 6. 12:50
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
96%

Oké, eddig csak olvastam. Úgy gondoltam, elolvasom a válaszokat és kiikszelem az oldalt. De a két utolsó kommented után muszáj volt bejelentkeznem.


Hiába állítod, hogy szereted ezt a szerencsétlen embert. Nem szereted, érted? Akit szeretek, annak azt akarom, hogy a legjobb legyen, soha nem akarom megbántani, mindig azt nézem, neki mi a jó, hogy lehet neki jobb. Te ezt tetted? Mert szerintem nem.

Ne tehetsz arról, hogy elcsábultál? Röhögnöm kell. Hát ki a búbánatos szűz mária tehet róla?

Egyébként nem kell ragozni. Akit szeretek, azt nem csalom meg. Jöhet szembe bármilyen kanegér, akkor se pattanok a farkára egyből. Ha már mindenképpen meg akarom dugatni vele magam, elválok a férjemtől és nem a háta mögött szexelek.

Ha valami hiányzik a kapcsolatomból? Előbb megpróbálom beletenni és nem valahol máshol keresni. Érted?

Szánalmas vagy!!

Válj el. Add meg ennek a szerencsétlen férfinek az esélyt, hogy olyan nő legyen mellette, aki valóban a társa. A gyerekeket is hagyd nála, akkor legalább ők sem fognak zavarni, ha megint jön valami donhuán és neked dugni támad kedved.

2013. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
77%
Még egy véletlen csók vagy egy dugás talán elfogadható elcsábulásnak, de egy több alkalomból álló viszony... hát nem tudom. Engem csaltak meg hasonló módon, többször megtette velem az illető, utána már nem néztem őt semmibe, megaláztam, ahogy tudtam, aztán kidobtam, pedig nagyon tepert a szerencsétlen. Ezt nem lehet szerintem megbocsátani.
2013. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
De legalább a gyerekek miatt meg kellene bocsájtania... Nem élünk fényes körülmények között talán emiatt is léptem félre nem tudom. De ezerszer megbántam már.
2013. okt. 6. 14:22
 24/51 anonim ***** válasza:
97%
Hehe félrelépsz s most meg te akarod megmondani miért és mennyi idő alatt kell megbocsájtania...
2013. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
95%
Majd ő is megbánja hogy most egy darabig szívat.
2013. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
97%

"nem vagyunk jómódúak, de azért megvan mindenünk"

Most meg kínodban ráfogod az anyagi helyzetetekre? Talán pénzt kaptál a szolgáltatásaidért?

Szerintem ez nem ok-okozat...

2013. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem tud megbocsájtani, mert nem érzi rajtad az igazi megbánást.
2013. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
96%
Én szegény vagyok akkor mostanra már bele is kellett volna döglenem a sok kefélésbe ami a szegénységemet ellensúlyozni tudná...
2013. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
96%
"Arról nem tehetek h egy kicsit elcsábultam" dehogynem! Megteheted hogy lefekszel mással vagy a férjeddel
2013. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Én megkívántam a szomszéd kecskéjét mégis a feleségemmel dugok. max. közben a kecskére gondolok.
2013. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!