Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kinek van igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza ebben az esetben?

Figyelt kérdés

a férj hajnali 2ig játszik a gépen

reggel lesz

a feleség és a gyerek felkel reggeli ez+az

persze a férj alszik mint a bunda


reggel 9kor a feleség nekiáll porszívózni (mert tiszta kosz/rendetlen a lakás) + egyéb dolgoknak(mosás főzés stb....)


a férj erre lebunkózza a feleséget és veszekszik vele


2013. okt. 7. 12:43
1 2 3 4
 21/35 Mirk ***** válasza:
100%

Én is fent szoktam lenni hajnali 2-ig, míg a párom már 10-11 körül alszik.

Ő felkel 7-8 körül, én meg általában 9-10 körül. Nem csap zajt amíg alszom, másik szobába megy, ha gépezni akar. A főzés egyébként nem csap zajt, én meg amúgy se nagyon ébredek fel semmire.

Persze előfordult már, hogy valaki felébresztett, akár hajnali 5-kor is. Tudod mit csináltam? Semmit. Aludtam tovább, vagy ha már úgy éreztem, hogy igazán felkelhetnék, akkor felkeltem egy szó nélkül.

2013. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nálunk is van olyan, hogy szabadnapokon valamelyikünk sokáig nem tud aludni, vagy én, vagy a férjem hajnalig fenn vagyunk, mikor már a másik alszik. Ilyenkor próbáljuk nem zavarni a másikat. Másnap persze, ha nincs valami komoly dolgunk, a később elalvó, jóval tovább alszik. Ilyenkor a másikunk ha tesz-vesz is otthon, lehetőleg úgy, hogy a másikat hagyjuk pihenni. Én például későbbre halasztottam volna a porszívózást, végül is nem több órás munka, megvártam volna, amíg a férjem felébred.
2013. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Porszivozzal ejjel 1kor akkor nem zavarod!
2013. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
27%

"én nem hiszem el h egy embernek napi 12-14 óra alvás kellene ...."

De. Van ilyen. Úgyhogy ne sárkányoskodj ezen!

Ha úgy érzed, hogy a férjed nem törődik eleget veletek, akkor ezt mondd, vagy ezt próbáld meg vele lerendezni és ne azzal bosszuld meg, hogy akkor porszívózol, mikor pihenne.

Azt meg nekem ne akard bemesélni, hogy nem ért rá volna akkor a porszívózás, mikor már felébredt, meg hogy az olyan hatalmas munka!

Hetente kétszer felporszívózom a lakást, a férjem három műszakban dolgozik, így van, mikor nappal alszik és érdekes, mindig meg tudom oldani úgy, hogy na akkor szambázzak végig a lakáson a porszívóval, mikor ő pihenne.

2013. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ. Ha mindennapos az, hogy hajnalig a gépnél van, akkor totál nincs igaza. Aki éjjel legény... ugyebár.


Viszont ha ez nem fordul elő gyakran, csak épp kicseszésből kezdtél neki zajolni, akkor meg igaza van.

2013. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

25ös vagyok.


Egyébként meg, ha kicseszésből kezdtél el zajolni és ő szinte mindig hajnalig a gépnél van, akkor ott más problémának is lennie kell a kapcsolatotokban....

2013. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Próbáld elmondani neki nyugodtan, hogy Te hogy éled meg ezt a dolgot. Mondd el neki, hogy "hiányzik", olyan mintha nem törődne veletek, hogy a gyakori éjszakai játék, és emiatt a nappali sok alvás miatt romlik a kapcsolatotok, és már kezdesz kétségbe esni, hogy távolodtok egymástól. A függőségről persze nem tud egyik napról a másikra leszokni, nem is szabad elvárni az azonnali változást. Sokan nem is hinnék, de az internetfüggőség, játékfüggőség majdnem olyan, mint a drog.

Van egy barátom, belemerült egy online középkori háborús játékba. Elhanyagolta miatta a családját, a párját, a munkáját, mert a játék sikerélményt adott neki, olyat, amit az életben nem tudott megszerezni. A végén már ott tartott, hogy ellökte magától a kicsi gyerekét, aki legózni akart vele, hogy most hagyja, mert támadni kell a csapatokkal. A felesége hatására, aki türelmes volt, szembesült vele, hogy lecserélte az életét a virtuális világra. Szerencsére idejében kiszállt. Vannak sajnos, akiknek rámegy a házasságuk, az összes kapcsolatuk az ilyesmire, mert csak a játék van, csak a csapat, a játékostársak, csak azok és az ellenfelek véleménye, elismerése a fontos a sikerhajhászás miatt.

Remélem helyre tudod hozni a kapcsolatotokat! Szorítok neked!

2013. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
38%

Ezért jobb nekem egyedül, senki nem figyelget, hogy mikor kelek es mikor fekszem!

Barmennyit is dolgozik az ember, ha egy nap 9 ig alszik, mar összevont szemöldökkel porszivózgatnak körülötte.

En nö vagyok , a hazam tiszta mint a patika, de akkor vasalok amikor akarok, nem amikor a parom szerint " illene"

Kinek kell egy börtönör, hajcsar?

Nekem biztos nem, meghagyom másnak a párkapcsolati örömöket!

2013. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Es amúgy ugyanaz volt az en hazassagomban is, dolgoztam, bevsasaroltam, takaritottam, föztem, vasaltam, de tapintatosan, hogy senkit ne stresszeljek vagy zavarjak, kulönben is en szerettem a hazimunkat, mindent en vegeztem!

Pisszenes, panasz nelkul!

Ha egy egy ejjel fennmaradtam kompjuterezni, a " parom" kijött csapkodta az ajtokat, hogy miert nem alszom, stb es masnap reggel duhitette ha tovabb alszom picivel.

Ugyhogy elvaltam es kialakitottam magamnak egy sajat otthont, ahol otthon is erzem magam, es senki nem figyel.

Es lass csodat, rend is van , es csend is!

2013. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

sajnos rendszeresen megy ez


az alvás:

érdekes mikor éjszakás akkor max 8 órákat alszik és KIPIHET

máskor meg veri az asztalt h nem tud aludni

reggel kelnek a nagyon mennek iskolába de inkább a fajára húzza a takarót és úgy csinál mint aki alszik pedig nem, segíteni h esetleg rendben menjetek a dolgok azt nem ....

hiszen ö dolgozik !!!

nem mintha én nem dolgoznék de az nem olyan ....

végül is tényleg, nekem az egész hétvégém elmegy rá (vásározok) neki meg 2 nap egy héten a meló ....


ja és persze sírni sem sírhatnak :-(

2013. okt. 8. 05:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!