Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kinek van igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza ebben az esetben?

Figyelt kérdés

a férj hajnali 2ig játszik a gépen

reggel lesz

a feleség és a gyerek felkel reggeli ez+az

persze a férj alszik mint a bunda


reggel 9kor a feleség nekiáll porszívózni (mert tiszta kosz/rendetlen a lakás) + egyéb dolgoknak(mosás főzés stb....)


a férj erre lebunkózza a feleséget és veszekszik vele


2013. okt. 7. 12:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

A porszívózás az egyetlen, ami zajt csinál, egy ebédet meg lehet főzni anélkül is, hogy zengene a ház.


Viszont ha a probléma rendszeres, le kéne ülni megbeszélni. Nem akkor, amikor a férj nyűgösen kel a porszívóra, amit te csak azért is bekapcsolsz, hogy megtorold a vélt vagy valós sérelmeidet! Keresni kell egy nyugodt helyzetet, és tisztázni, kinek miért rossz így, és hogyan lenne jobb. Magától nem oldódik meg, csak rosszabb lesz.


A megoldás valami kompromisszum lenne: ő vegyen le terheket a válladról, segítsen be néha a munkába (egy átlagos lakás porszívózása fél-egy óra, ennyit ő is kibír kétnaponta), te pedig cserébe hagyod aludni és kikapcsolódni, ha erre van igénye. Csak játszmákba és kicsinyes bosszúkba, veszekedésekbe ne menjetek bele, mert az apró félreértésből hamar párkapcsolati válsággá lehet duzzasztani az ügyet...

2013. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

mivel a munkarendje eléggé összevissza van így ez hétköznap és hétvégén is gond

én ált hétvégén dolgozom - ha ö éppen nem - ezért is nem tudok akkor takarítani mint most hétvégén sem (mind a két nap 05:00-21:00 voltam el a munka miatt)

kelni mindig én kelek a gyerekhez

nekem nem lehet kicsit tovább aludni mert ö nem hajlandó felkelni és reggelit adni a gyerekeknek - és indítani suliba a nagyokat


próbáltam neki elmagyarázni h ha önszántából marad fent éjjel akkor azon nekem mit kellene tolerálni ?


persze ha otthon van akkor délben mindképpen lefekszik a kicsivel aludni

én nem hiszem el h egy embernek napi 12-14 óra alvás kellene ....

2013. okt. 7. 12:59
 13/35 anonim ***** válasza:
64%
8-as vagyok még mindig. Ha rám hallgatsz, és szereted a párodat, akkor megpróbálsz rájönni, hogy miért ül mindig a gép előtt. Legvalószínűbb, hogy függő. Nagyon sokan nem élik, csak túlélik a napokat, és a virtuális világba menekülnek. Több ilyet láttam már. Akiket én ismerek, arra a kérdésre, hogy miért kell mindig a számítógép előtt ülni, azt válaszolják: "...és mi mást csináljak?" Ilyenkor a legrosszabb, ha támadják őt a körülötte lévők, mert úgy érzi, hogy nem értik meg. Fokozatosan kell kimozdítani. Pl. először egy: "szívem, nincs véletlenül pár perced?" Lehet, hogy először csak egy morgás, vagy egy "mi van már megint?" lesz a válasz. Akkor csak rá kell hagyni, hogy "mindegy, semmi, megoldom". Előbb, vagy utóbb magától is feláll a gép elől, és rájön, hogy esetleg hasznossá is tehetné magát. A lényeg, hogy nem szabad fölé állni, és rázúdítani, hogy mi mindent csinálhatna ehelyett a "sz@r" helyett. Pár nap, és ki fog jönni, hogy mit akartál tőle. Türelemmel megy csak. Sajnos.
2013. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

panel, a falak 5cm vastagak

minden áthallatszik a másik szobából


volt h esett az eső és nem mentünk le sétálni

a takarítást hagytam délutánra

főzés közben elesett a fedő (gyerek segített nekem :-) erre kiabálva rohant ki h ö nem hagyjuk aludni

majd 10 perc múlva újra meg a gyerekek nevettek


képes lenne kizavarni minket a esőbe hóba fagyba csak h ö aludhasson ....

és csönd legyen

2013. okt. 7. 13:04
 15/35 anonim ***** válasza:
Azok alapján, amit leírtál, jóval komolyabb gondjaitok vannak, mint hogy ki mikor porszívózzon. :(
2013. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

13-nak


szerintem is függő


de ha elhívom kirándulni akkor hisztizik h túl lassan mennek minden fűszálat minek megnézni

ha nem hívom el akkor azért mert öt mindenből kihagyjuk


hiába csukom be az ajtót nála mikor alszik még képes a mosógép miatt is veszekedni velem ...

2013. okt. 7. 13:07
 17/35 anonim ***** válasza:
Nezd, az en paromnak alvasproblemai vannak, hajnal kettonel korabban nem tud elaludni. Igy vagy szamitogepen mokol -egyebkent is programozo- vagy filmet nez. Ha zavar -mert pl epp az agyban nezi a filmet tableten es avar az a kis feny is, akkor kimegy a szobabol. En koran kelek -5-1/2 6 es csinalom, amit kell. A zajosabb dolgokat kesobbre halasztom, amikor mar o is fent van. Nem egy nagy dolog kesobb porszivozni, plane ha nem kell idore vegezni. De mondjuk az se zavarja kulonosebben, ha epp valami miatt zajt csapok - visszaalszik.
2013. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 DukePool ***** válasza:
26%
Sztem, fogyatékos a férjed, vagy te nem vagy elég jó számára hogy inkább téged szórakoztasson. Vagy porszívózz hajnali kettőkor... Végül is mind1 ha nincs tolerancia az egészet megette a fene...
2013. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
69%
És mindeközben milyen a ti intim kapcsolatotok?
2013. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
63%
2:1 a javadra. Komolytalan férjed van, aki a munkáján kívül tojik a világra és rátok. A kevés munka sem köti le igazán. És még neki áll feljebb. Én bizony tenném a dolgomat és nem pisszegnék egész délelőtt. A gyereknek azért sírnia szabad?
2013. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!