Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság után a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság után a férfiak bunkók lesznek? És ha gyerek is van a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Összeházasodtam a volt férjemmel. Együtt éltünk előtte is, minden boldog volt, az esküvő napja után kicserélték. Elkönyvelte, hogy az övé vagyok és tőle függök. Semmi tisztelet. Elváltam, van egy kislányom, két éves. Már majd két éve elváltam. Együtt vagyok a jelenlegi párommal, nem akarom, hogy megint ez történjen. Ő 45 éves, talán érettebben fog viselkedni. A szerelmünk tökéletes, el akar venni, de én attól félek, hogy ő is megváltozik. Van egy 12 éves fia, szereti a kislányomat, de nem tudom, ha majd együtt fognak élni, ez nem változik-e meg? Velem jóba van a kis srác, de nem tudja, hogy az apukájával "együtt vagyunk". Az ő anyuja több mint 20 évvel idősebb nálam. Hogy alakítsak ki vele aztán rendes kapcsolatot és egyáltalán milyet?
2013. okt. 8. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Inkább belekényelmesednek a kapcsolatba. Ki így, ki úgy, de ez mindkét félre igaz, nőre is férfira is.
2013. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én, előtte is az voltam, ezért, utána fel sem tűnt a nejemnek.
2013. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van,aki alapvetően bunkó,így előtte és utána is az,csak nyilván házasság alatt ez már jobban feltűnik.Van,aki alapvetően normális ember,őt nem hinném,hogy a házasság megváltoztatná.Tudni kell választani.
2013. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem volt elég egy tapasztalat, egy házasság, amiben kiszolgáltattad magad? Ha megint arra készülsz, hogy önallóságod, tartásod feladva, egy ferfira támaszkodj, megint rossz vége lesz , szulsz egy ujabb gyereket, aztan megint biznál valakibe, stb

2 éves gyerek mellett, hogy van neked idöd udvaroltatni magadnak, es tiniként belevágni egy kapcsolatba? Mennyit foglalkozol a meglevö gyerekeddel ? Olvasol neki meset? Jelen vagy gondolatban,érzelmileg amikor mellette vagy?

Egy új kapcsolat sokat kivesz az emberböl

Neked a lanyod kene a legfontosabb legyen, te is szültel egyet ugye?

Jobb hijan? A gyerek meg a múlté?

Es egyaltalan , miert kell a gyereked belerangatni az uj kapcsolatba? Mi ertelme? Oke, az embernek kell a szex , de mi köze ehhez a gyereknek?

Miert kell szeresse a te lanyod egy idegen?

Felelötlen tetteid miatt az esetleg ujrainduló maunika showban latlak

2013. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%
Ki kell szúrni a hazug alakokat és nem kell hozzájuk menni. Csak az emberek túl sokszor nem néznek szembe a valósággal, mert túl fájdalmas, hogy a pasi, akivel együtt vannak, nagy ívben tesz rájuk és csak kliséket ismételget, betanult sablonokat, amikor szépeket mond és az egész csak arra megy ki, hogy függjenek tőle. Nem könnyű normális pasit találni, de hát ez van. Amúgy szerintem akkor mutatkozik meg egy ember igazi énje, amikor kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz úgy, hogy tőle függj. Ez sokat elárul egy emberről. Bajban derült ki, ki az igazi barát ugye...ez igaz a párkapcsolatra is.
2013. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen azok lesznek,főleg ha előtte is azok voltak :))
2013. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!