Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megcsalt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a párom?

Figyelt kérdés

A férjem zenész, esküvőkre, névnapokra, nagyobb családi rendevényekre szokták hívni a faluban ahol lakunk.

Ma hajnalban úgy jött haza, hogy ki volt szívva a nyaka, mikor rákérdeztem azt mondta, hogy senki nem szívta ki a nyakát. Akkor hogy került oda az a folt??? Mondtam neki őszintén vallja be, hogy megcsalt de ő állítja, hogy ezt én csak kitaláltam. Ti mit tennétek?


2013. okt. 8. 15:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Aztis megkapja heti 2-3 alkalommal, amikor kedve van és lehet.
2013. okt. 8. 15:53
 12/26 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy mindene megvan,hogy úgy érzed,mindent megadsz neki,de van,akinek ez sem elég és így is félremegy.A kiszívott nyak szerintem elég egyértelmű jelzés.A magyarázata meg elég átlátszó.Mondanám,hogy próbálj utána járni az igazságnak,de nem hinném,hogy ha meg is csalt,kiderül valaha.Szóval már csak abban bízhatsz,hogy őszinte lesz,amire igazából kicsi az esély.Beszélj vele nagyon komolyan.
2013. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%

Voltál már falusi esküvőn?


Úgy tűnik nem.


Igen, valószínűleg kiszívta vmi falusi maca a nyakát.


Hogy történt?


A vőfély mondjuk társasjátékot tartott, bevonták az egyik zenészt is. Mit kellett csinálni? Jött egy berúgott falusi lotyó és kiszívta a nyakát a párodnak, a pa.rasz.tok meg jót röhögtek.

A 3 gyereked meg abból a pénzből eszik, amit a zenélésért és a nyakszívásért kapott a párod!

2013. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy tisztában vele ha megcsal akkor akár a családját is elveszítheti és ő nem akar kockáztatni. Azt is hozzátette, hogy ha megcsalt volna akkor nemtudna a szemembe sem nézni.

Szerintetek igazat mond?

2013. okt. 8. 16:05
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg csak megcsípte valami, lehet, hogy kiszívták a nyakát. Csak látod a különbséget.

Viszont te nagyon kihegyezted arra a kérdésed, hogy a párod zenész, és rendezvényekre jár. Ezek szerint te inkább ezért nem bízol benne.

2013. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Egy ilyen bulin annyi a részeg nő aki ráakaszkodik a zenészekre, riszálják magukat. Nem sok kiszívott nyakat láttam eddig de szerintem ez nem csípés. Hogyan hihetnék neki?
2013. okt. 8. 16:19
 17/26 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen bulin annyi a részeg nő aki ráakaszkodik a zenészekre, riszálják magukat."


Már ne is haragudj, de miért nem bízol a párodban? Amikor hozzámentél, tudtad, hogy ez a szakmája. Ahogyan az én páromnak is. És ha ráakaszkodik egy cica, akkor mi van? Páromnak csak annyi a dolga, hogy elhajtsa.

Párod dolgozni jár oda, azért, hogy nőket hajkurásszon.

2013. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Csak pár éve jár zenélni. De mivan, ha nem hajtsa el a nőket? Azt mondja, hogy mindig kombinálok. Igaza van?
2013. okt. 8. 16:32
 19/26 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ellenkeznék: nekem volt gokartbalesetem, megpördültek előttem, én 40-nel belecsapódtam. Az öv megütötte a nyakamat. Pontosan úgy nézett ki, mintha kiszívták volna, elég ciki is volt a munkahelyemen magyarázkodni utána, hogy miért járok így dolgozni.

Illetve a férjem nyakát is eltaláltam egyszer fallabdázás közben a labdával. Bár ott tökéletes kör alakú lett a lila folt.


De ilyen erejű ütést leszámítva (nyaki verőeret találta el) nem tudok olyanra gondolni, ami hasonló nyomot hagy.

2013. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
29%

"nem hajtsa" el a nőket? Hajtsa???

Szóval te is falusi vagy...

2013. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!