Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek nem szeretem már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek nem szeretem már a feleségem. Huzzuk, de mar nem az igazi. Meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

16 eves kapcsolat, jo anyagi korulmenyek, o haztartasbeli, 2 szuper gyerek.


Tavaly telen a felesegem chatelgetett/levelezett az egyik ismerosommel. Erotikusan/erzelmekkel tulfutve. Akkor kiderult, balhe lett, egyutt maradtunk. Parterapia, valahogyan megoldottuk. Eltelt mar jo 1 ev es meg mindig nem tudok tullepni az egeszen. Ha en ferfi letemre fennt tudom tartani a cippzart evtizeden kersztul, akkor o hogy mer ilyet csinalni??? A hazas eletunk addig miatta volt csapnivalo. Most meg miattam az. Semmi kedvem semmihez. Elarult es nem ertekes mar nekem. Az igazsag, hogy nem latom mar pozitiv ertelemben kulonlegesnek.


Tul lehet ezen lenni? Vagy neha a megoldas maga a valas?



2013. okt. 14. 08:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

Második esély. Szerintem egy 16 éves kapcsolatban megérdemli ezt, te nem veszíthetsz vele... Persze, tudom, könnyebb ezt mondani, mint megtenni, és talán a magam 20 évével nem látok bele annyira, de szerintem adj neki egy második esélyt, mindenki megérdemli. Egyébként szerintem megbánta, legbelül azóta is emészti magát ezen, mert érzi, hogy már nem a régi a dolog, csak nem mutatja ki. Szerintem van, hogy a válás a megoldás, de ez most nem olyan eset, itt még bőven akad mit menteni! Ne add fel, adj esélyt a feleségednek, hogy jóvátegye, hidd el, ezek után ez nem fordulhat elő újra.

Remélem tudtam segíteni.

2013. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó vagyok, kicsit nagy lett az egy mondatra jutó "szerintem"-ek aránya, nézd el nekem, reggel van még.
2013. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Bármennyire is hihetetlen, valószínű, hogy a párod nem megcsalási szándékkal tette ezt. Nagyon sok kapcsolatban ez probléma, sok kapcsolat, házasság ér véget a chat-elés miatt. Az egésznek az a lényege, hogy akkor, ott, írogatás közben a feleséged az lehetett, ami lenni szeretne. Szexi, kívánatos cicababa, erotikus, vonzó nő valaki számára, akinek a személye teljesen lényegtelen, mert nem ezen a hangsúly. Sokan (értelmesebbje) a chatelésen tovább nem lép, sosem csalja meg a párját, mert tudja, hogy a személyes találkozásnak már nincs akkora varázsa. Ott már nem lehet játszani a gondolatokkal, ott tények vannak, amik olykor nagyon lehangolóak.
2013. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Ha a feleséged próbálkozik, látszik rajta, hogy tesz érte, hogy fontos vagy neki, akkor egy esélyt megérdemel.

Próbáljatok meg változtatni azon, ami korábban nem volt jó. Gondolom megbeszéltétek a terápián, hogy miért volt szüksége a csetelésre.

Ennyi év után el tudom képzelni, hogy háztartásbeliként, nagyobb gyerekekkel (gondolom, már nem picik) baromira unatkozhatott, és ez jelentette számára az örömet, kikapcsolódást, egy kis izgalmat.

2013. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Andizsuzsi ***** válasza:
42%

"Ha en ferfi letemre fennt tudom tartani a cippzart evtizeden kersztul, akkor o hogy mer ilyet csinalni???Tipikus férfi hozzáállás. A férfi nadrágokba csúszósabb cipzárt varranak, vagy mi? Azon vagy megsértődve, hogy te bezzeg ellenálltál a kísértésnek, ő meg nem méltányolta a te hősiességedet. Nem, ilyen alapokon nem lehet rendbetenni a házasságotokat. Már az elejétől fogva nem volt rend benne.


"A hazas eletunk addig miatta volt csapnivalo"


Valóban? Te nyilván mindent megtettél azért, hogy ez ne így legyen.

2013. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
46%
Nem lehet h a feleséged nem érzete magát nőnek melletted? 1 kis izgalom kellett neki szerintem. Vagy tovább is mentek h így leteremtetted,mert akkor jogos a kiborulás.
2013. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%

09:15: ezt azért kérdezed, mert szeretnél a barátnőm lenni? :)

Alaphelyzetben nyilván nem így gondolkodom, ez már az az állapot, amikor kenyértörésen törném a fejem az asszony hibája miatt. Így tudná kompenzálni bennem a tüskét.

2013. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Apám mondta jól: "sok nő olyan mint a barika, oda hajol, ahol simogatják". :)
2013. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Akkor 40 körüliek lehettek? Egyszer rá kell jönni, hogy nem 20 évesek vagytok, túl vagytok a "te engemet én tégedet " párválasztáson és nem is lesztek már soha 20 évesek, még ha chattelve illuzórikusan azt hazudjátok magatoknak. Nagy baj, hogy a feleség htb - már nem kicsik a gyerekek - ő pedig nem találja valamilyen értelmes tevékenységben, munkában az élete értelmét! - ezen nem tudtok változtatni? Majd jönnek a "ne a gyerek tartson összézők " de azzal kapcsolatban pedig fontoljátok meg, nem vagytok húszévesek - és a gyerekek megtöri, kevésbé lesznek szuperek, ha nem tudtok értelmes emberi módon megállapodni- ez biztos.
2013. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak te tudhatod, hogy meg tudsz-e neki bocsátani. Én nem tudnék.

Amikor "erotikus levelezett" mással, akkor miért nem gondolt rád, hogy ezzel megaláz téged? Ha gondolt volna rád, akkor írogatás közben alábbhagy az erotikus kedve, és befejezi.

2013. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!