Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek nem szeretem már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek nem szeretem már a feleségem. Huzzuk, de mar nem az igazi. Meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

16 eves kapcsolat, jo anyagi korulmenyek, o haztartasbeli, 2 szuper gyerek.


Tavaly telen a felesegem chatelgetett/levelezett az egyik ismerosommel. Erotikusan/erzelmekkel tulfutve. Akkor kiderult, balhe lett, egyutt maradtunk. Parterapia, valahogyan megoldottuk. Eltelt mar jo 1 ev es meg mindig nem tudok tullepni az egeszen. Ha en ferfi letemre fennt tudom tartani a cippzart evtizeden kersztul, akkor o hogy mer ilyet csinalni??? A hazas eletunk addig miatta volt csapnivalo. Most meg miattam az. Semmi kedvem semmihez. Elarult es nem ertekes mar nekem. Az igazsag, hogy nem latom mar pozitiv ertelemben kulonlegesnek.


Tul lehet ezen lenni? Vagy neha a megoldas maga a valas?



2013. okt. 14. 08:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Te mindent megadtàl neki, erre ö levelezésbe kezdett, ràadàsul nem a napi idöjàràsrol...én ugy dobnàm ki, mint a macskàt! Ha hiànyzik neki valami, szoljon, ne sunnyogjon aljas féreg modjàra.
2013. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Ami nagyon zavar, hogy ha mar ismerossel is igy "osszeszurte" a levet, aki mi mindent csinalhatott korabban napkozben, amikor a kolkok oviban/suliban, en meg munkaban voltam.


Vagy nyaron, amikor kulfoldon meloztam, o meg lepasszolta a gyerekeket 1 hetre nagyszulokhoz, hogy nyugodtan meg tudja csinalni a nyari "nagytakaritast".


Hogy higgyek el barmit is? Egyaltalan kivel elek en?

2013. okt. 14. 12:42
 23/24 anonim ***** válasza:
Ahogy làtom, mincs màr meg a bizalmad felé (érthetö modon), szerintem ezt a csatàt te nyerted ugymond...
2013. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
31%

Hiába pontoztok le, amiért nem azt írom, hogy igen, el kell hagynia azt a ....!

Egyértelmű, hogy az feleség, anya szereti a családját, csak épp nem boldog ebben a kapcsolatban. Bármire hajlandó, hogy egyben maradjon a család, még arra is, hogy lemondjon a vágyairól, érzéseiről. Nem értem, hogy miért kell megkövezni? Nem csalta meg a férjét.

Kedves kérdező. Ha nem tudod félre tenni a büszkeségedet, néhány hónap, év, és nem fog kellened tőle elválni, elmegy magától is. Mert még azt a keveset is elveszed tőle, ami megmaradt, amiből hiányzik neki.

Ellenőriz, mert megbánta a tettét, és fél a bosszútól. Harcol értetek. Ha neked ez kevés, engedd el. Kezd Te is új életet.

2013. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!