Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinál a párom akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál a párom akkora ügyet abból, hogy nem pusziltam meg amikor hazajött?

Figyelt kérdés
Párom nemrég jött haza, meg akart puszilni mire én megkérdeztem, hogy hova megy. Erre ő mérgesen azt mondta, hogy borzasztó még egy puszit sem vagyok hajlandó neki adni, bevágta az ajtót és elment. Mégis mi baja van? Úgy viselkedik mint egy gyerek. Hazajön tuti nem fog hozzám szólni, azt sem tudom most hol van. Mit mondjak neki ha hazajön?
2013. okt. 17. 13:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj semmit. Puszild meg!!!
2013. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Azért egy puszi tényleg nem nagy megerőltetés, nálunk olyan kb. mint a köszönés. Szia, puszi/csók, aztán hogy vagy?

Nemcsak a gyerekeknek esik jól ez a gesztus, bizony egy felnőtt embernek is lehet igénye arra, hogy az, akit szeret, egy puszit legalább adjon neki.

2013. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
sajnos nekem is ilyen a párom és agyamra megy. Ha elfelejtek valamiért adni, mondjuk mert el vagyok foglalva, vagy mással beszélgetek, elbambulok, főzök stb. rögtön jön a hiszti, mint egy gyereknél. Valahol örülök, hogy másnak is jutott ilyen hisztis pasi, akkor nem vagyok egyedül... Szerinte ha nem csókolom meg, akkor már nem is szeretem, mert ilyenre ügyelni kéne, és nem csak akkor adni, ha épp nekem van kedvem. Bocs az OFF-ért, figyelem a kérdésed, mert múlt vasárnap mi is lejátszottunk egy pepitára ugyanilyen jelenetet..
2013. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
De minek adjak neki puszit ha hazajön?
2013. okt. 17. 13:49
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nagyobb probléma van a háttérben.
2013. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem haltál volna bele ha először megpuszilod!
2013. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Minek adj neki puszit, ha hazajön?

Mert szereted. Elvileg, gyakorlatilag meg ha neked ez megterhelő akkor gondolkozz el, hogy mit is akarsz tőle valójában.

Mióta vagytok együtt? Ellaposodott kapcsolatnak tűnik.

2013. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
38 évesen ne viselkedjen már úgy mint egy gyerek. Az én szüleim sem puszilták meg soha egymást mégsem haltak bele.
2013. okt. 17. 13:54
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak hiányzik, hogy megpuszild, ez olyan nagy kérés, ha igen,akkor valami nincs rendben!
2013. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen is ugyanúgy kell viselkedni egy párkapcsolatban, mint az első időszakban. Persze ez nem sok helyen működik így, de én már sajnálom a párodat, szegény csak szeret, vágyik a csókodra, te meg akkora ügyet csinálsz belőle, mintha nem is tudom (durva leszek) anális szexet akarna kikövetelni minden nap..
2013. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!