Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinál a párom akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál a párom akkora ügyet abból, hogy nem pusziltam meg amikor hazajött?

Figyelt kérdés
Párom nemrég jött haza, meg akart puszilni mire én megkérdeztem, hogy hova megy. Erre ő mérgesen azt mondta, hogy borzasztó még egy puszit sem vagyok hajlandó neki adni, bevágta az ajtót és elment. Mégis mi baja van? Úgy viselkedik mint egy gyerek. Hazajön tuti nem fog hozzám szólni, azt sem tudom most hol van. Mit mondjak neki ha hazajön?
2013. okt. 17. 13:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolod, hogy gyerekes viselkedésre vall, ha meg akar puszilni, mert örül, hogy hazajött, és látja a párját?

Veled nagy gondok lehetnek, ha nehezedre esik megpuszilni a párodat, főleg hogy ehelyett lecseszted azonnal, hogy hova megy.... Tyhűűűű....

Férfi vagy nő?

2013. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

A puszi nem kényszer. A szeretet jele. Mi adunk egymásnak ha elmegy, ha megjön, meg időnként csak úgy. Senki nem hal bele, ha nem puszilgatják, nem ölelgeti. De nem gondolod, hogy ha igen, azért az dob egy kicsit a kapcsolaton.

Az én szüleim sem puszilkodtak, nem haltak bele, de nem is volt ilyen a kapcsolatuk, mint a mienk.

2013. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Az szüleim már 60 körüliek, mégis mindig adnak puszit egymásnak, ha hazamennek. Meg csak úgy is.

Egy házasságban ez miért olyan hatalmas kérés?

Mi pl. még a közeli barátainknak is adunk 2 puszit ha találkozunk, meg mikor elköszönünk, és mivel a férjemet szeretem, kérni sem kell neki, teljesen természetes számomra, hogy kimutatom felé a szerelmemet, szeretetemet. Ő is felém.

2013. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem csesztem le csak megkérdeztem, hogy miért akar puszit adni mikor nem megy sehová. Néha nem értem a páromat sőt a mai kapcsolatokat sem.
2013. okt. 17. 14:06
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
áhááá szóval hazajött, adni akart puszit /mert gondolom üdvözlésképp szokás puszit adni nálatok is/, te meg azt hitted azért akar adni, mert épp búcsúpuszinak szánja. Erre párod bepörgött, hogy miért csak akkor kell adni, ha jön v. megy és inkább le is lépett, jóllehet nem akart lelépni. Vagy mi.
2013. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem még csak nem is köszön, ha hazajön...pedig elvileg szeret...én örülnék, ha puszit kérne.
2013. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
7%

Nyilván.

Van feleségem, akit nem nyalok körbe minden nap, csak mert hazajöttem. Emiatt még mindig élvezni tudja a puszit is, meg a csókot is, amikor a helyzet azt hozza. A kib/aszott média nyomja tele az emberek agyát ezzel az állandó nyáladzással. Nem vagyok egyedüli, akinek ez nem "bejövős".

38/F

2013. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
29%

Micsoda hisztis krapek :o


Lehet olyan családban nőtt fel amúgy, mint én. Apám ragaszkodott ahhoz, hogy puszival köszönjünk neki, ha hazaér. Ami oké is lenne, de ha mi kicsi gyerekként nem rohantunk ki, hogy puszit adjunk neki, akkor jól megvert minket :P Na ilyen előzményekkel én azt gondolom, hogy a puszi semmiképp se legyen kényszer egy kapcsolatban. Igenis lehet az egyik félnek épp rossz napja, hogy valamiért nincs kedve puszit adni mondjuk.

Szerintem addig jó, míg ez magunktól jön, és nem megszokásból hogy köszönés=puszi/csók.


Amúgy simán lehet, hogy a pasid le akart lépni, és azért csinálja a hisztit. Tehát kreált magának okot. Ha adtál volna puszit, akkor kitalált volna valami mást, hogy mehessen.

2013. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%

A szeretet nem természetes, és magától adódó, hogy van.

A szeretet ki kell fejezni. Ha nem fejezik ki az emberek, akkor a bizalom és az összetartás meggyengül a felek eltávolodnak érzelmileg és testileg.


A te logikádat követve: minek szexeltek, ha úgysem akartok gyereket? Nem teljesen felesleges az egész?


A párod szeret, és szeretné veled éreztetni. A puszi/csók ennek a kifejezése. Én nemcsak akkor adtam csókot vagy puszit a barátomnak, ha elment, jött, de sokszor random módon is. Mert szerettem, és tudatni akartam vele, hogy vele vagyok.


Amúgy még kislány koromban én is kifakadtam, hogy minek pusziszkodni ha úgyis hazajövök... erre a mamám csak annyit mondott, hogy azért, mert bármi megesik ebben a világban, embereket rabolnak, nagymamákat ütnek el babakocsistól az unokával... soha nem lehet tudni, mikor látjuk utoljára a szerettünket, ezért adunk puszit és búcsúzunk el, hogy he ez bekövetkezne, akkor az élők ne sajnálják, hogy még az sem adatott meg, hogy el se búcsúzzanak.



Szeresd a párod, enged magadhoz közel, közelebb mint bárkit a világon. Az élet olyan rövid, és olyan múlandó, hogy egy szép napon arra eszmélsz, hogy sok év elszállt és te nem is éltél igazán. Enged be az életebe, a szeretett, szenvedélyt. Addig, amíg megteheted. És ennek az első lépése, hogy úgy adsz a párod orcájára egy puszit, mint az unoka a nagyszüleiére: őszintén, boldogan és ártatlanul. Sok sikert!

2013. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
35%
Ja, és az édesanyádat idiótázzad, aki nem nevelt jómodorra, hülyegyerek.
2013. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!