Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinál a párom akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál a párom akkora ügyet abból, hogy nem pusziltam meg amikor hazajött?

Figyelt kérdés
Párom nemrég jött haza, meg akart puszilni mire én megkérdeztem, hogy hova megy. Erre ő mérgesen azt mondta, hogy borzasztó még egy puszit sem vagyok hajlandó neki adni, bevágta az ajtót és elment. Mégis mi baja van? Úgy viselkedik mint egy gyerek. Hazajön tuti nem fog hozzám szólni, azt sem tudom most hol van. Mit mondjak neki ha hazajön?
2013. okt. 17. 13:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez most nem komoly? Párom 44 éves, de nálunk nem csak a puszi a köszönés, hanem az ölelés is.

És nem csak nekem, hanem neki is fontos.

2013. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ez még fontos a párodnak.
2013. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
60%
Ahány ház, annyi szokás. Mi is megpusziljuk egymást párommal, ahányszor találkozunk. Gyerekkorunkban szüleinket is meg kellett, de aztán kamaszon erről leszoktunk, sőt az én gyerekeimmel sincs puszi csak ha minimum egy hétre mennek. De pl. a lányom mostani barátja pl. mindig puszival köszön nekem is, és eleinte nekem ez furcsa volt és néha el is felejtettem, hogy adjak neki puszit, ilyenkor mondta a lányomnak, hogy biztosan utáljuk őt. Mert náluk ez a szokás. Hát néha jobb alkalmazkodni, hogy béke legyen. :)
2013. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
36%
Èn megèrtelek. Èn sem szeretek puszilkodni, pedig nö vagyok.
2013. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
36%
Miért kell minden kis piti szarságot ide kiírni?
2013. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
mivel a kérdező azt szokta meg gyerekként,hogy a szülei nem puszilgatják egymást-ezért gondolom neki ez a normális.
2013. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig adunk puszit egymásnak a férjemmel, akár megyünk valahova, akár hazajövünk. Ez nálunk természetes. Mi nagyon szeretünk egymáshoz érni, úgyhogy nem mulasztunk el egy ölelést, vagy puszit sem.


Nem tudom, mióta vagytok házasok, hogy ennyire nem ismertétek még ki egymást. Szerintem parasztság visszautasítani, ha a férjed puszit akar adni. Elhiszem, hogy neked ez nem annyira fontos, de neki jól esne. Mi olyan borzasztó egy pusziban a férjedtől, hogy nem tudod elviselni?

35/N

2013. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez nem egy kamu kérdés? :D

Hihetetlen, hogy tényleg léteznek ennyire rideg emberek.

Sajnálom a férjedet.

2013. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
55%

ÚRISTEN!!!

Belehaltál volna ha adtál volna egy puszit?? És még csodálkozol, hogy elment? Ha ennyit is nehezedre esik megtenni... szereted te még egyáltalán?

Remélem talál helyetted egy olyan nőt aki megbecsüli!!!!

Anyósomék 30 év után is adnak puszit egymásnak ha melóból hazaérnek!!

Párommal sem 1 éve vagyunk már együtt mégis mi is adunk a másiknak puszit melóból hazajövet. Ez nem kor függő sem, hogy hány éve vagy együtt a pároddal!

2013. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

45%-os..


:) b k

2013. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!