Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinál a párom akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál a párom akkora ügyet abból, hogy nem pusziltam meg amikor hazajött?

Figyelt kérdés
Párom nemrég jött haza, meg akart puszilni mire én megkérdeztem, hogy hova megy. Erre ő mérgesen azt mondta, hogy borzasztó még egy puszit sem vagyok hajlandó neki adni, bevágta az ajtót és elment. Mégis mi baja van? Úgy viselkedik mint egy gyerek. Hazajön tuti nem fog hozzám szólni, azt sem tudom most hol van. Mit mondjak neki ha hazajön?
2013. okt. 17. 13:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Meglátásom szerint ezt elrontottad.Előbb kellett volna a puszit viszonoznod,és utána kérdezned vagy kommunikálnod.Ezzel a viselkedéssel megbántottad a párodat és okot adtál neki,hogy lelépjen.Persze,hogy megsértődött,hiszen neked nem az volt a reakciód a közeledésére,hogy fogadtad azt,inkább belekötöttél,miért kell a puszi,mintha csak akkor volna rá szükség,mikor épp jön vagy megy.Ő kifejezte a szeretetét,te meg egyből hárítottad,nyilván ennek is oka van.Szerintem ez a kapcsolat alapjaiban nem jó.Itt valami mélyebb probléma lehet.
2013. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem, én még a macskámnak is adok puszit, amikor elmegyek otthonról vagy éppen hazaérek, nemhogy a páromnak . . . Meg úgy amúgy is, olyan jó néha csak úgy is puszit adni.

Azt hiszem, nálam ez a szeretet és a kötődés megnyilvánulása. Remélem 40 év múlva sem változik semmi.

2013. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, megint a lényeg ragadt meg...


Szerintetek egy harmincas férfitől NORMÁLIS dolog, hogy ha nem kap puszit, akkor elviharzik? Képzelje el mindenki a saját párját, hogy ezt teszi. Én biztos hülyének nézném a férjem, ha ezért elszaladna.

2013. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető igények különbözőek nálatok vagy mi? Mármint arra gondolok, hogy a férjed igényli a puszilkodást, te meg nem...?


Mert akkor nagy a gond.


Nálunk a férjem ér haza később, és mindig megcsókol, és megölelget, de alapból úgy megyek oda hozzá. Bár ezt ő is ugyanúgy igényli mint én. Még a mosdóba se tudok úgy kimenni, hogy ne akarná megpuszilni a hasamat, vagy ne húzna magához egy csókért:) Mi ilyenek vagyunk.


Viszont ha nálatok az igények ennyire különböznek akkor ott baj van.


27/N

2013. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
74%

"Párom nemrég jött haza, meg akart puszilni mire én megkérdeztem, hogy hova megy."


Ezt én is rühellném, belépek, erre rögtön valami számonkérő b.tatás. Biztos nem ez az első eset, ha erre így berágott.

2013. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
55 vagyok, de nálunk nem maradhat el a puszi és az ölelés. És nem csak úgy felszínesen, tessék-lássék módon történik, hanem szívből.
2013. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!