Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Még belefér?

Figyelt kérdés

Barátommal a fél éves fordulónkon (tegnap) nem tudtunk találkozni, mert vizsgákra készültünk mindketten, stb. Mára volt megbeszélve egy rövid találka, aminek az időpontegyeztetése közben kibökte, hogy inkább ne is találkozzunk egyáltalán, amíg véget nem ér ez az egész hercehurca.

Namármost, én azt értem és megértem, hogy amikor tanulni kell, akkor tanulni kell, rendben van az, ha kicsit lecsökkentjük a találkozásaink mennyiségét, na de ennyire? Ezen a héten pl így már egyáltalán nem is látom. Legutóbb vasárnap találkoztunk. Ha kivételesen betartja, amit ígért, akkor hétfőn látom legközelebb. És ez az állapot azóta tart, amióta elkezdődött a vizsgaidőszak.

A főiskola, ahova jár, nem becsmérlem, mert tényleg rendben van meg tanulni kell, meg minden, de nem egy orvosi vagy egy jogi kar, hogy ennyi időt elvegyen az életéből. Szerintem azért hetente 1 nap 2-3 órát gond nélkül találkozhatna velem, ennyire nem tanul aktívan.

Vagy szerintetek neki van igaza, és ez még belefér? Nekem már kezd elegem lenni ebből az egészből. Az oké, hogy komolyan veszi a tanulást, de heti 2-3 óra nem létezik, hogy ne férjen bele számomra is. Vagy ez még rendben lenne? Mert én nem annak érzem az ilyen helyzetet.


Köszönöm a véleményeket! :)


2013. jún. 14. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:

érdekes. nekem van barátnőm sokat találkozunk, mérnöknek tanulok és mellette versenyszerűen futok...és eleget alszok.

szerintem bírd ki a vizsgaidőszak végéig, utána majd kibújik a szög a zsákból, ha továbbra is kitalál dolgokat hogy ne találkozzatok akkor gyanakodj.

2013. jún. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ilyenkor viselkedik így, de egyébként nem hanyagol, akkor persze, bele. Előfordul például, hogy valaki nem tudja rendesen beosztani az idejét /pl. én sem tudom/ és ilyenkor inkább minden egyéb programot lemond ami időt venne el, mert akkor az a program még plusz idő lenne amit nem tanulással tölt amellett az idő mellett amit amúgy is elpazarol semmittevéssel... Persze nem tudom, a barátod ilyen-e, csak mondom, hogy ilyen is van. Ha valaki nem tudja beosztani rendesen az idejét, annak nagyon kevés dolog fér bele, holott elméletileg jutna rájuk ideje.
2013. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a barátom ilyen, teljesen képtelen beosztani az idejét (plusz időben bármikor megjelenni valahol, az a meglepő nála, ha véletlenül nem késik a randinkról legalább fél órát). De ez szerintem nem mentség. Vagy én legalábbis nem tartom annak. Ha csomó más időt tölt semmittevéssel, akkor heti 2-3 órát velem igazán beletuszkolhatna szörnyen zsúfolt napirendjébe...
2013. jún. 14. 01:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér, én is vagy nagyon csinálok valamit, vagy sehogy. A Ti sulitokban meddig tart a vizsgaidőszak? 1 hét még?

Az időbeosztásban meg segít, ha van 4 fix találka a héten és abból lemond, ha nem jön össze - azaz nem mindig új időpontot találtok ki, amihez újra kell alkalmazkodni.

H, Sze, P, V mindig ugyanakkor.:)

2013. jún. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, de ezt mondom, nem szándékosan pazarolja az idejét, ez nem is mindig tudatos döntés hogy ő most nem azzal foglalkozik amivel kellene, hanem egyszerűen elrepül az idő és azt veszi észre az ember, hogy még mindig nem tart sehol. A semmittevést pedig úgy értsd, hogy tényleg tanul, csak mással is foglalkozik, _közben_, nem pedig előtte / utána, és emiatt lassan halad, és így igen, van hogy az embernek az egész napja elmegy tanulással.
2013. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zoliba' ***** válasza:
azt nem értem,hogy miért minket kérdezel,miért nem őt... Ha már itt lefikkantod a palidat iskolástól,akkor előtte mért nincs nagy szád?
2013. jún. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne hidd, hol előtte "nincs nagy szám", csak nyilván különböznek a véleményeink, ezért kérdezlek titeket, hogy általában az emberek mit gondolnak erről.
2013. jún. 14. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!