Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez még belefér, egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér, egy normális házzaságba?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, harmincon túl közelebb a negyvenhez. Kiegyensulyozott házaságban élünk egy "bajom" van. A férjem pénteken általában munka után beül a kolégákkal eg sörözöbe és ilyen tájt jön haza. Hetente két hetente szoktak "lazitani". Én sokáig és sokat dolgozok meg amugy sem lenne kedvem pubbokba járni iszogatni.

Csak érdekelne, hogy ez normális dolog? A feleség otthon, a férj meg bulizik, nekem kicsit rosszul esik, de nem hisztizek.


2013. okt. 18. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bőven belefér! Szervezz te is valamilyen programot magadnak ilyenkor. Ha nem házon kívül, akkor házon belül. Tarts szépségnapot, nézd meg a kedvenc filmed, ülj le egy koktéllal egy jó könyv mellé, hallgass zenét, vagy bármit, amit szeretsz. Lazíts kicsit!

Néha meg szervezz egy-egy csajos délutánt a barátnőiddel te is.

2013. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisnak tűnik számomra, hogy valaki akkor is bulizzon a haverokkal néha, ha házas... Nekem fura lenne, mert a párom mindig igyekszik haza, sehova se megy nélkülem, de mi ilyen kevés és közös haveros, egyforma érdeklődésűek vagyunk. Csak én járok el énekkarba :) De ő meg dolgozik éjjel s ünnepekkor... Nekem is hiányzik kicsit, no de máskor velem van :)


Heti egy még elmegy (ráadásul nem is hajnalban megy haza), ha gyakori lenne vagy nem lenne közös programotok (néha ilyenről is írnak), na az már probléma lenne. Persze ha Téged zavar, "jogosan" vagy sem, akkor így is probléma...

2013. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nem hajlandó elmenni sehová. Állandóan a szoknyámon ül. Évek óta könyörhöm, hogy menjen már sörözni a haverjaival. Nagyon boldog lennék, ha hetente eljárna. Az összes barátja azt hiszi, hogy én tiltom el, utálnak, mint a fenét... Áh, ez sem jó., hidd el.
2013. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nekem is rosszul esik, amikor úgy megy el, hogy én közben itthon ülök. Így azt a megoldást találtam, hogy ilyenkor én is elmegyek valamerre. Akár barátnőkkel sörözni, de akár csak átugrani a húgomhoz beszélgetni. Aztán ő amikor végez, csatlakozik hozzám, még az is előfordul, hogy a végére elfelejtjük, hogy fáradtak vagyunk és elmegyünk táncolni valamerre. Másnap ugyan nehéz felkelni, de így is megéri :)
2013. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatba minden belefér amit mindkét fél elfogad.

Amúgy a heti egy alkalom meg simán belefér. Néha azért menj el vele sörözőbe is, olyan is kell :)

2013. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!