Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a ti férjetek is infantilis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ti férjetek is infantilis, az miben nyilvánul meg? Ki lehet ezt nőni?

Figyelt kérdés
Az én férjem 29 éves és elég sok mindent nem vesz még komolyan. Az első házasságából született gyermekével nem foglalkozik, átmegy a piros lámpán, komolyan sok mindent nem lehet vele megbeszélni, nem veszi komolyan, ha bajom van vele stb. De sok előnye is van ennek: pl. nagyon jó humorú férfi - sokszor előfordul, hogy potyognak a könnyeim, mert rosszul esett valami, de közben kacagok, mert tudom, hogy mindjárt elkezd csikolni és rögtön kibékülünk. Nem veszünk véresen komolyan semmit és igazából a nagy problémák is hamar megoldódnak, mert nem tudok haragudni rá - vissza tudja hízelegni magát. Szerintetek ki lehet azt nőni, hogyha valaki infantilis? Egyébként az anyukája infantilizálja, mert még mindig gyerekként kezeli. De ő ez ellen határozottan nem is tiltakozik. Mikor fog megkomolyodni szerintetek? Van a környezetetekben ilyen ember?
2013. okt. 19. 18:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
#8 Tudom,meg is becsülöm őt :))
2013. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
a jó humornak nincs köze az éretlenséghez. egy érett, komoly férfi is tud vicces lenni. a kedves férjed még gyerek, komolytalan, éretlen, aki képtelen a felelősségvállalásra (lásd a gyerek). ehhez mentél te hozzá. hát te sem lehetsz különb, ha neked ez kell.
2013. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekesség, komolytalanság, humorosság és felelőtlenség azért nem szinonímák :) Bár tény, hogy a fiatalokra jellemzőbbek, de azért nem ugyanaz, hogy valaki nem foglalkozik a saját gyerekével (felelőtlenség) vagy az, hogy e lehet vele hülyéskedni.


Párom a legfelelősségteljesebb ember akit valaha ismertem, de ugyanakkor nagyon kis "idióta" tud lenni és imádom minden gyerekes hülyeségével együtt, vagy inkább pont azért. :)


A kérdésre válaszolva: ilyen idős korban (sőt később) is meg lehet még komolyodni, ha az ember olyan élethelyzetbe kerül. Ilyen élethelyzet az ha születik egy babája... Viszont ha ettől nem komolyodott meg (márpedig nem tette), akkor szerintem sohasem fog.

2013. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
szerintem a férjed egy baromira idegesítő kis pasika lehet.
2013. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, így ismerted meg, így szerettél belé, így mentél hozzá. Akkor most a feleségeként miért teszed fel mégis a kérdést, hogy vajon meg fog-e változni valaha és ha igen mikor? Ha másfajta férfit szeretnél magad mellé, akkor nem vele kellett volna kezdened. Egyébként valamennyit biztos hogy fog változni, komolyodni, "lelassulni", öregedni ha úgy tetszik, de annyit biztos nem mint amennyire te szeretnéd. Ő ilyen típus. Az én férjem is örök gyerek, szó szerint végighumorizáljuk az életet, szinte mindent félválról veszünk és tudom, hogy soha nem fog nagyon komolyan gondolkozni, mert az már nem ő lenne. Egyébként irtó intelligens, keményen dolgozik, csak éppen nem veszi komolyan a dolgokat, mint ahogy én se, ezért egész más életet élünk mint a környezetünkben élők. Nem jobbat vagy rosszabbat, csak mást. Úgy szeresd és úgy fogadd el a férjed ahogy van :)
2013. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van G.T.A-nak (de ezt a napokban már nem először figyeltem meg - általában egy követ fújunk)!

Párom is ilyesmi,sőt,de nyilvánvalóan a "hibáival" együtt szeretem úgy ahogy van.

Szerintem se várj arra,hogy benőjjön a feje lágya.Ő ilyen (és ugyebár eddig is ilyen volt).

2013. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15 - 16. Ez így van. De más kérdés, hogy érdemes e egy ilyen férfival hosszú távra tervezni. Van e értelme pl gyereket szülni egy olyan embernek, aki már csődöt mondott apaként és nem foglalkozik a gyerekével. El tudja e viselni a nő azt a terhet, hogy az övé minden felelősség, hogy minden feladat őt terheli, mert a másik semmit nem vesz komolyan.

Igen, így szeretett bele. Pl a nővérem tizenhét évesen így szeretett bele a férjébe. Családot alapítottak, gyerekük született, a nővérem felnőtt. A férje nem. Patt helyzet, és nagyon ritkán van jó vége.

2013. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de szerintem ez a Tesód felelős döntését is megkérdőjelezi azt illetően,hogy 2 gyerek után jött rá arra,hogy "hoppá mégsem tudom tolerálni a Férjem habitusát".
2013. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"...de közben kacagok, mert tudom, hogy mindjárt elkezd csikolni és rögtön kibékülünk."

Nincs itt semmi baj, zsák találta a foltját!

Engem egy férfi sem próbált "megcsikolni", repült volna igen messze. Ez nem tartozik a humor kategóriába, és infantilisségnek is csak jóindulattal nevezném. Ha akkor tetszett, mikor hozzámentél, hát most más dolgod sincs, mint tűrj.

Te tépted, te szagolod:)

2013. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem találta meg a zsák a foltját, mert én nem ilyen vagyok. De éppen ezért talán kiegészítjük egymást valamelyest. Szeretem őt és elfogadom és ezek után is el fogom fogadni, hiszen már 5 és fél éve együtt vagyunk, 4 éve együtt is élünk. Én csak tudni akartam, hogy mire számíthatok a továbbiakban. Egyébként gyermeket nem akarok, főleg az anyagiak miatt és azért mert tudom, hogy minden rámhárulna és nem tudnék a férjemmel sem elég időt eltölteni.
2013. okt. 20. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!