Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti együtt tudnátok élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok élni egy olyan, emberrel, aki?

Figyelt kérdés
Aki nem szeret, csak azért van veled, mert tudja, hogy te mennyire szereted, és ezért viszonzásul próbál megszeretni, ami hellyel-közzel sikerül neki?
2013. okt. 21. 07:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem. Miért élsz vele együtt, egyáltalán hogy kerülhetett sor arra, hogy együtt éljetek?
2013. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%
Nem szeret, magyarul érdekből van veled..
2013. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem, csak akkor, ha bármilyen más ok miatt muszáj lenne vele élnem és ez az ok sokkal erősebb volna bármiféle érzelemnél.


Mentsen is meg mindenkit az Ég a szánalomból kötött házasságoktól és a szánalomból való együttéléstől!

2013. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Utolsónál a pont.
2013. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hellyel-közzel szerintem nem lehet szeretni. VAgy szeretünk valaki, vagy nem! Hogy élnék-e így valakivel??? Úgy általában, ha nem érezném jól magam egy kapcsolatban, és helyrehozhatatlan problémák vannak, akkor nem...
2013. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
13%

Én így vagyok csak fordítva.

Volt kb 500 nőm, de mivel kb a nők 99%-át szarba se nézem így nehéz volt barátnőt találni.

Szal a vége az lett, h összejöttem vele, mert rendben van, nincsenek eget verői hibái, de nem vagyok szerelmes, csak megszerettem, mint egy barátot vagy nem is tudom.

Szerintem jól elvagyunk, bár mások irigykednek, főleg rá, szal működhet.

2013. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Szánalomra, sajnálatra nem építek egy kapcsolatot vagy egy egész életet. Akár szeretem, akár nem. Ha nem szeretnek viszont, akkor továbblépek, mert többet érdemlek, mint sajnálatot.
2013. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
Úristen, 6-os, ilyen szöveggel azt várná az ember, hogy "szarba se néznek" (tőled idézek) a nők, és mégis találtál egyet, aki összeházasodott veled? Valami nagyon nagy szerencséd lehetett aznap.
2013. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%

Hát fennáll a veszélye, hogy a "nem szerett" fél pórul jár.

Ha a párja mégis talál vkit helyette, könnyedén eldobja.


Életkortól függ, hogy érdemes-e vele maradni. 20-30 között felesleges.

Már 40 felé nem sok értelme van ugrálni. Gyerekekkel meg nem is nagyon lehet ugrálni.

2013. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem soha. Kölcsönös szerelem nélkül nincs értelme a kapcsolatnak, csak kudarcba fulladhat.
2013. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!