Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van értelme folytatni? Fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni? Fog változni?

Figyelt kérdés
8 éve élek együtt a férjemmel!van 2 gyerekünk!már nagyon sokat csalódtam benne (megcsalt,hazudott stb)!velem soha nem törődött ha meg is beszéltük mindig jött a 3 napos csoda és kezdődött minden előről!már bele fáradtam h mindig ugyan azon van a téma hogy nem törődik velem!már hinni sem tudok neki!múlt héten megigérte hogy megváltozik de ahogy látom nem megy neki!tegnap újra jött a megváltozok sztorival de nem tudok neki hinni!van értelme még fojtatni?vagy zárjuk le?
2013. okt. 22. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...hány és hány ember nézte ezt már be. Az emberek nem változnak! Mielőtt hozzámentél is ilyen volt, igaz? Tudsz még azok után hinni neki, hogy hazudott, megcsalt? Azt sem hinném el az ilyennek, amit kérdez!
2013. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem fog változni. De nyilván ezt te is tudod.


Hogy van-e értelme egy folytatni, azt csak te tudhatod. Én már a megcsalásnál léptem volna.

2013. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Azt tudom mondani, mint az első: FELNŐTT EMBER NEM VÁLTOZIK!


Mikor tanuljátok már meg?!

2013. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmi értelme folytatni, hiszen mindenért Őt hibáztatod még a kérdésedben is. Lehetne folytatni, próbálkozni, megváltozni, változtatni, csak erről az alapról ez képtelenség.
2013. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Te megtudtál változni?
2013. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A változás az nem egyik napról a másikra történik hanem egy hosszú folyamat és nagyon kell akarni. Ha pár év alatt nem sikerült neki akkor nem is akarta igazán. Régebben az én férjemnek sikerült megváltoznia, de nem ilyen megcsalás hazudozás dologban, mert egy ilyen után nem is kérném a változást mert nem kellene tovább. Én akkor azt mondtam neki hogy nekem ne mondogassa hogy így megváltozok úgy megváltozok mert ezt nem hiszem el, ezek csak szavak, ha igazán megakar változni akkor csinálja és ne dumáljon.

De sajnos nálatok nem lesz változás soha, miután beígéri neked utána a hátad mögött jót röhög hogy jól bevetted megint.

2013. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkorától neveltem arra a lányomat, hogy soha nem fog senki megváltozni, mindenki az marad, aki volt, mert a jelleme ki fog ütközni.


Ostoba az a nő, vagy férfi, aki azt hiszi, hogy a kvából tisztességes asszonyt, az alkoholista, kvázó férfiból tisztességes férjet farag a szerelem, s a társa kedvéért 180 fokos fordulattal változik meg az alaptermészete, a jelleme.

2013. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 teljes évet szenvedtem, mire megváltozott értünk a férjem. De megérte. Viszont úgy gondolom, hogy erre nem sok ember képes, és ha képes is, visszaesik. Bár most már évek óta boldogan élünk, nem bízom 100%-ig abban, hogy ez így is marad. De nekem megéri a kockázatot, de mégegy esélye nem lesz.
2013. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Így nem fog megváltozni, hogy a tetteinek semmi következménye nincs. Miért is akarna megváltozni? Te mindent elnézel neki.

Ennek egyetlen módja van, ha adsz neki és magadnak egy határidőt, hogy ha addig nem változtat a hozzáállásán, akkor pakolsz a gyerekekkel és mész. De ezt csak egyszer játszhatod el, és ha nem változik, akkor tényleg pakolnod és menned kell, különben ennek sosem lesz vége. Ha egyszer is látná, hogy igenis vannak következmények, akkor esetleg elgondolkodna, de addig biztos, hogy nem.

Amúgy ajánlom Csernus könyvét (A nő), elég jól körbejárja ezt a témát, hogy miért is nem működnek a kapcsolatok, és gyakorlati tanácsokat is ad. Érdemes elolvasni.

2013. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen mára már rájöttem én is hogy csak mind hiába vártam rá!én az ő kedvéért nagyon sok mindenbe megváltoztam!
2013. okt. 22. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!