Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem megteheti, én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megteheti, én nem tehetném?

Figyelt kérdés

A feleségem mindig is jobban kijött a férfiakkal, oké.

Van egy jó barátja még egyetemről, vele szokott beszélni telefonon.

Nem zavart korábban, de mostanában egyre jobban. Heti 3-szor beszélnek kb., de akkor fél órát, 1 órát legalább. A pasi elmondja a nőügyeit, a párom szokott neki tanácsokat adni.

De sokszor elég idegesítő, hogy annyit beszélnek, pláne úgy, ha én valamelyik barátommal beszélek 2-3 percet, egyből jön, hogy én nem törődök vele, a hülye haverjaim fontosabbak, mint hogy vele foglalkoznék.

Mondtam neki, egy szót ne szóljon, nem én beszélgetek órákat egy másik pasival.

Erre jött a válasz, hogy az más. Meg mondtam neki, hogy nem tetszik, hogy ennyit beszél egy másik palival, meg miért nem tudja a nőügyeit a haverjaival megbeszélni, miért a feleségemmel kell. Mondom kíváncsi lennék, ha én beszélnék ennyit egy másik nővel, mekkora balhét csapna, erre mondta, hogy elég nagyot.

Most akkor mi van, neki szabad, nekem nem? MIndig azt mondja, ez más.

Tuti nincs és nem is volt köztük semmi amúgy. Elég messze lakunk, csak telefonon, neten beszélnek.


2013. okt. 29. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%
Akkor beszélj a haverjaiddal, amikor ő nincs ott, és akkor nem mondhatja, hogy nem vele foglalkozol. Mondjuk akkor állj neki telefonálni, amikor ő is beszélget valakivel. Probléma megoldva. A telefonra meg ne legyél már féltékeny, mert irtó szánalmas amikor egy pasi még a kisboltban az eladóra is féltékeny, mert megszólította a feleségét.
2013. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Hat csapjal balhet te is, mi akadalya?

Az egyetlen dolog hogy nem csal vele (HA! nem csal vele...) az az hogy messze van.


Ezzel nem fogod megtartani, csak halasztod a dolgot, a vege ugyis az lesz hogy elhagy. Akkor meg mar miert ne te lepj ki ebbol addig amig meg van valami (ha meg van...) a gerincedbol?

2013. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén szólva nem tartom ezt teljesen normális dolognak egy férjes asszonytól,szóval szerintem jogosan akadtál ki,és igazad van.Ugyanakkor hagynod sem kéne,hogy fennálljon a jelenlegi helyzet,az asztalra kéne csapnod,mert ha engeded elfajulni a dolgokat,te fogod a rövidebbet húzni.
2013. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%

Jééézusom milyen emberek vannak itt? Már miért csalná meg azért, mert van egy ellenkező nemű barátja? Hol éltek? Milyen párotok van nektek?


Na mindegy. Kérdező: elhiszem, hogy az a része idegesít, hogy téged meg b.tat, egyszerűen szembesítsd vele, hogy is ennyit meg ennyit beszél a barátaival. Kész. Van ilyen, hogy valaki nem látja be a saját dolgait sajnos. De mi nem is élünk veletek, hogy igazságot tegyünk, de azért, ha egy nő meg egy ffi sok éve barátok, akkor nem kell a legrosszabbra gondolni, mint ahogy helyesen nem is teszed. Gyiken a többség amúgy is paranoiás, szóval ne hallgass rájuk :D

2013. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Túl fiatalon nősültél, az a fő gond.

És persze papucs vagy.

2013. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok, mint a feleséged. Csak férfi barátaim vannak, a nőkkel nem jövök ki. Középiskolás(!) barátokkal tartom a kapcsolatot, heti szinten találkozunk, beülünk valahová, telefonon is beszélünk, mind pasi. Sosem volt a több, mint 14 év alatt semmi köztünk, nem is lesz, egyszerűen nem tudok rájuk úgy tekinteni, mindig is jól el tudtam határolni a barátságot a szerelemtől. A párom is ismeri őket, nem zavarja, neki is vannak nő barátai, az meg engem nem zavar. Szóval azt tudom mondani, hogy ne zavarjon téged, főleg, ha tudod, nincs köztük semmi. DE! Ne engedd a feleségednek ezt. Mondd meg neki kerek-perec, hogy nem más a helyzet egyáltalán, neked is ugyanúgy fontosak a nő barátaid, és igenis fogsz velük beszélni. Ha nem tetszik neki, az az ő baja, majd megbékél. Ne hagyd magad! Nem is értem, hogy gondolta.


24N

2013. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ellcsi91 válasza:
Elősször is vedd a kezedbe az irányitást..ne engedd hogy ennyi időt foglalkozzon más férfival.ez nem normális...te vagy a férje és te szabod meg a határokat...te vagy a fej a családba és a vezető...állj a sarkadra...
2013. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!