Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a külföldön dolgozó férjetek hétvégenként ha hazajönne az ideje nagyrészében a szüleinél lenne a gyerekekre és rátok nem szánna időt?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy gondolja a férjem,hogy mivel ő külföldön dolgozik már nincsenek kötelezettségei ha hazajön .

Rokonokhoz jár azok ügyeit intézi ,rólunk teljesen megfeledkezve.

Én is dolgozom itthon ,minden rám marad és ő még hétvégenként is teljesen szabadon jár ,kel ,kikéri magának,hogy én beleszóljak a dolgaiba .

Fontosabbak a rokonai,külföldi kollégái mint a családja.


2013. nov. 1. 09:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
csak azt tudom mondani,hogy beszélj vele!!!!
2013. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele ma erről? Sikerült valamit kitalálni?
2013. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván akik azt tanácsolták válj el..az ő házasságuk tökéletes..tökéletes férjjel...miközbe lehet az ő férjük olyan hogy nem hogy elválni de hozzá menni se volt érdemes..utálom az ilyen álszent rosszindulatú embereket...
2013. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó teljesen egyetértek vele. (Vagy még el sem vették őket)
2013. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
13-as, miért, szerinted ez egy teljesen normális, kiegyensúlyozott kapcsolat apró, mindennapi hibákkal?
2013. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15-ös

Miért szerinted egyből válnia kellene a kérdezőnek? Csapott-papot ott hagyni? Mindegy mi lesz a gyerekekkel? Mert akkor külön gratulálok neked..szerintem simán meg lehet ezt beszélni..kíváncsi lennék rá hogy akik itt osztják az észt h váljon el a kérdező h te/ti mit tennétek mert tuti nem válnátok..ilyenek a magyar emberek sajnos..nyilván a kérdező tanácsot kért itt,segítséget h hogyan tudná ezt megoldani..ha válni akarna nem ide írt volna..de gratulálok ehhez a felfogáshoz..

2013. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen, normál körülmények között simán meg lehetne beszélni. Ebben az esetben viszont ez volt a válasz a problémákra: "kikéri magának,hogy én beleszóljak a dolgaiba "

Nos, ez minden csak nem normális. A gyerekeknek meg ahogy elnézem teljesen mindegy, így meg úgy sincs apjuk. Valamiért sokan úgy gondolják, hogy az a legjobb ha a gyereknek van apja. Szerintem nem minden esetben. És igen, én már rég elváltam volna hasonló helyzetben.

2013. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a kérdező azt írta, hogy mit szólnánk. Én ezt.
2013. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor neked gratulálok xD
2013. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De áruld már el kérlek, hogy miért? Olvastad gondolom, a megbeszélés nem segít. Ez lenne manapság a normális egy házasságban? Hogy boldogtalan legyen az ember? A tied is ilyen?
2013. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!