Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A gyerek érkezése óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek érkezése óta nem alszunk egy ágyban. Változni fog? Már mindent bevetettem.

Figyelt kérdés
A nagy 5, a kicsi 1 éves. Azt kéri legyek türelmes és megértő..

2013. nov. 2. 12:10
1 2 3 4
 31/40 Bence_ ***** válasza:
44%

Gyerekek lehetnek az apjukkal is.

Párodnak azért említsd meg, hogy ez kb olyan mintha ital, étel nélkül kéne élned.

2013. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
85%
A gyerekek csak kibúvó. A feleséged nem akar veled aludni és szexelni, mert nem kíván. Amíg lehet a gyerekekkel fog aludni, csak ne kelljen kimondani az igazságot.
2013. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
89%

Nekem saját tapasztalatom nincs, de mikor öcsém született, anyukám kijelentette, hogy egyetlen percig nem lehet a kisbaba az ő szobájukba. És soha nem is alhatott velük, és én sem. Akkor sem, ha rosszat álmodtam, akkor anya jött át hozzám, és ottmaradt, amíg el nem aludtam, aztán vissza ment a saját ágyába. Sőt egyáltalán nem mehettünk be a szobájukba, csak amikor még nem volt saját tv a szobánkban, akkor délután lecke után nézhettünk ott tv-t, de ennyi.


Nekem emiatt ez a normális, és én sem engedném a gyerekemet az ágyamban, és nem aludnék velük egy szobába. Az viszont anyaként szerintem engem is aggasztana, ha a gyerekek másik emeleten lennének. Bár nem tudom, ez nálatok így van-e, vagy csak az egyik válaszoló írta ezt. Már nem tudom lekövetni. De ha külön szinten vagytok is, 5 év alatt a feleséged ezt már megoldhatta volna, ha akarja. Én nem tudom elképzelni, hogy ne aludjak a párommal. Szerintem nem szeret. Vagy nem úgy ahogy egy feleségnek kéne a férjét.

2013. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekek előtt normális volt a szexuális életetek? Az első születése után hogy telt el a négy év ebből a szempontból? Nem lehet, hogy a feleségednek már korábban sem volt fontos a szex, és most végre megoldotta, hogy ne kelljen foglalkoznia vele? Vannak ilyen nők. Meg lehet őket változtatni, de akarni kell, és férfivé kell válnod, annak ellenére, hogy az asszony nem kíván nő lenni.
2013. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
87%

7: Nem akar a közeledben lenni, a gyerekek ürügyek... Előtte hogy volt évekig?

(Megjegyzem, én nem tudok mással egy ágyban aludni, de ez a szerelmeskedést nem érinti.)

2013. nov. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

off: Az elején elszúrtátok sajnos. Mert eleinte jól jöhet apának a külön babaszoba, de azután anyából feleséget varázsolni már nehéz.

Ha van legealább két szobátok, akkor a pici babát érdemes elviselni a hálóban pár hónapig, hogy amikor már 7-8 hós nyugodtan áttehessétek a hálóval szomszédos, uram bocsá abból nyíló gyerekszobába.

Ez az emeletnyi mászkálás rémes. Aki ezt babaőrzővel megoldja, az egy csodalény és még soha nem indult az éjszaka közepén kómásan a gyerekéhez. Olyankor nem hiányzik a lépcsőn lezúgás.

Most már csak annyit tehetsz, hogy a gyerekszobába költözöl Te is, vagy úgy rendezitek a lakást, hogy legyen valamelyik szinten két külön hálóhely, akár a nappalit is igénybe véve.

2013. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

"Aki ezt babaőrzővel megoldja, az egy csodalény és még soha nem indult az éjszaka közepén kómásan a gyerekéhez. Olyankor nem hiányzik a lépcsőn lezúgás."


Én nem érzem csodalénynek magamat, de általában nem vagyok kómás, ha felkelek. Ha felébreszt valami felpattan a szemem és rögtön ki tudok ugrani az ágyból. Mondjuk megértem azt is, aki nem, a férjem pl. jó 15 perces nyöszörgés és 5x-i ébresztő után kel fel minden nap. De nem minden embernek okoz ez problémát.

2013. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
82%

4 gyerekunk aludt az emeleten es babaorzo volt soha nem estem le a lepcson.

Szokas kerdese.

2013. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az ötévest már megkérdezheted, hogy mennyire örül az együttalvásnak. Még az is lehet, hogy ő nem igényelné.


Az én esetemben az anyám költözött be a szobámba rögtön azután, hogy hazakerültem a kórházból, és csak 7-8 évesen sikerült onnan kitoloncolni. Addigra a válóper is rég lezajlott. Sem én, sem az apám nem örültünk annak, hogy ő állandóan a közelemben volt.


Szerintem keressetek fel egy pszichológust.

2013. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára 24-es voltam.Kérdező,mukkanj már meg,érkezett egy csomó válaszod,sok-sok hasznos meglátással és alig vetsz ide pár szót.Már azt gondolom ha otthon is csak ennyire nyitod ki a szádat,akkor nyilván nem is tudja,hogy ekkora a baj és SÜRGŐSEN változtatni kéne,illetve így ha ilyen kevés a kommunikáció mint itt,akkor nem lehet javítani a helyzeten,mint ahogy itt sem hiszem,hogy tudunk új támpontokat adni,ha nem mesélsz,pl.:Hogy mit próbáltál? Hogy nem jött be? Mit mondd?...stb.Már több mint egy hónapja írtad ki ezt a kérdést és most újra kiemelted,így gondolom,hogy azóta is fennáll a probléma,de akkor meg rizsázz már,hogy akkor tudjunk többet segíteni,mert így sehol nem jutsz előrébb!
2013. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!