Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem torodik magával a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem torodik magával a feleségem? Gyerekunk még nincs, és csak 23 éves, miért hagyta ennyire el magát?

Figyelt kérdés
A feleségemet 15 éves korátol ismerem, gyonyoru lány volt doglottek utána a pasik, kiváltságnak éreztem hogy pont velem kezdett járni. Azota 8 éve vagyunk egyutt, egy fél éve házasodtunk, de elotte már egyutt éltunk. Egyszeruen nem értem miért nem torodik magával, van rajta vagy 20kg felesleg még ugyis hogy a husosabb lányok jonnek be, a foga sárga mint a kukorica, a lehelete kellemetlen, érzem hogy romlik a foga, már kedvem sincs megcsokolni. Hajat csak akkor mos, ha már csopog belole a zsír...és még sorolhatnám. Néhány honapja elkezdtem gyurni, gondoltam majd o is csatlakozik, osztonozni fogja, hogy tetszeni akarok neki, és jo kozos program is lehetett volna, de nem érdekli. En minden este gyurok biceszre, tricepszre, vallra és már komoly változásokat lehet észrevenni ezenkivul 10kg-t fogytam is. Nem tudom mit kezdjek vele, még hogyan oszonozzem? ezért váljak el?
2013. nov. 3. 19:23
1 2
 11/20 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy neked így nem teszik, figyeljen oda magára! Ha szeret, elszégyenli magát és oda fog figyelni. Ha változást tapasztalsz akkor pedig dicsérd!:)
2013. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Mi a túrónak vetted akkor feleségül fél éve? Gondolom nem fél éve lett ennyire igénytelen...
2013. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert már elkelt, és nem érdekli.
2013. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13-as!


Én is "elkeltem", mégis mosok fogat, hajat, igényesen és csinosan öltözködöm stb... :D

2013. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Mondd meg neki, hogy ronda.


De most komolyan, amikor kövér voltam, tudtam, hogy kb. senkit nem érdekel az egészségügyi állapotom, sokkal inkább, hogy jól nézzek ki. Betegségekkel nem nagyon lehet ijesztgetni az emberek többségét, csak már ha túl késő. A cigisdobozokon is horrorképek vannak, mégsem hajítja el senki a cigit.


Egyszerűen mondd meg, hogy minél kövérebb lesz, annál kevésbé kívánod.


Azt még mondd el, hogy tudtál egyszerre fogyni is, meg izmot is felszedni? Az egyikhez kevesebbet kell enni, a másikhoz meg többet.

2013. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, bármennyire is nehéz téma, ezt őszintén meg kell neki mondanod. Én azért finomabban fogalmaznék, mint páran, hogy "undorodsz tőle", meg "ronda", mert igenis lehet ezt úgy tálalni, hogy egyértelmű legyen, megértse, de érezze, hogy te szereted, és pont azért kéred ezeket tőle, mert egy életen át vele szeretnél maradni. De igenis, muszáj elmondanod neki, mert így nem tudsz vele leélni egy életet. Ha már van pozitív változás, dicsérd meg, ez is még jobban hajtja majd előre. A közös kirándulás, kocogás pedig mindkettőtöknek jó program lehet!
2013. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Ellcsi91 válasza:
100%
lelki eredetü a probléma ha egy nő elhadja magát...próbálj utalni arra hogy vegyen fel szép ruhákat,csinositja megát stb...növeld az önbizalmát pozitiv szavakkal,kérdezd meg tőle mi az oka hogy elhanyagolja magát...őszinte beszélgetésnek csak jó vége lehet
2013. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha egy nő elhanyagolja magát (főleg ha előtte bombázó volt) az súlyos önértékelési problémákat jelent. Így Bünteti magát.Saját tapasztalatból tudom. kellene valami, ami felrázza, nameg azt is jó lenne tudni, mitől elégedetlen. Talán ha hideg zuhanyként szembesítenéd a helyzettel, őszintén, nem csak célozgatva, kibújna a szög a zsákból.
2013. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked ha a dagadt disznokra buksz? Beteg állat! :(((((
2014. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért egy dagadt nő messze van a bombázótól!!!
2014. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!