Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő férfiak! Ti elfogadnátok a feleségetek félrelépését olyan indokkal, hogy már nem olyan jó a sex veletek, mint régen? És ezért nagyobb méretű partnert keresett?

Figyelt kérdés
20 éves házasok vagyunk.

2013. nov. 3. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező a férj, nem?
2013. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
93%
engem nem érdekelne az indok.
2013. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
91%

Hát akkor csináljátok főnök.

Te döntésed, ha neked jó, akkor nekünk is.

2013. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
79%
Hatalmas madár vagy. Magadat hibáztatod, hogy nem tudod kielégíteni rendesen, mert ő kitágult a szüléstől, ezért engeded menjen valakihez, akinek nagyobb a f arka? Ez vicc? Gondolkozz el egy kicsit.
2013. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 A kérdező kommentje:
sokat gondolkodtam,és ezért kérdezek
2013. nov. 3. 23:35
 26/84 anonim ***** válasza:
98%
De mit jelent "elfogadni" a félrelépést? Azt, hogy megbánta, a szeretőjével szakított, nem győzi a bocsánatodat kérni és mindent megtesztek együtt, hogy átbeszéljétek mi siklott ki (mert ez a nagypénisz vágy még kifogásnak is rossz) és megoldást találni a problémára? Mert azt TALÁN, 20 együtt töltött év után vállalnám, de ha csak lebukott, közölte hogy ez van, szarik rá, hogy te mit gondolsz, akkor ne fogadd el, rúgd ki.
2013. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
73%
Nézd Kérdező, engem maga a nyitott kapcsolat nemigen zavarna, soha nem volt elvárás a párkapcsolataimban se pro se kontra a szigorú, vérre menő monogámia... viszont maga ez az indok, ez roppantul, ezt nem tudnám elfogadni. Illetve hát pontosítok, valószínűleg a párom nem tudná elfogadni végül, amikor én az ő lépésére reagálva adekvát módon keresnék egy szűkebb intim méretű 18 éves szexpartnert magamnak:)
2013. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 A kérdező kommentje:
Igen,szakított,és a miértre ezt válaszolta. Márpedig én ezután sem leszek "nagyobb"
2013. nov. 3. 23:49
 29/84 anonim ***** válasza:
85%

Hát akkor fizessetek be egy hüvelyplasztikára, a kedves nejed meg keressen rá az "intimtorna" szóra, lesznek ott meglepetések.


De most komolyan... nem lehet, hogy csak bántani akart, vagy zavarában vágta oda dacosan ezt az ordenáré hülyeséget? Ezt egyszerűen képtelenség elfogadni, hogy negyven-ötven éves korára bolondult meg. Közeledik a menopauza és még "élni" akart, vagy ilyesmire tippelnék.

2013. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
88%

De ő lehet szűkebb te szerencsecsomag.

Ha 20 évig elég volt neki a méreted, akkor nem gondolod, hogy ő változott?


Intim torna, hüvelyplasztika és ő se lesz olyan tág, hogy harangozni lehet benne.

2013. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!