Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő férfiak! Ti elfogadnátok a feleségetek félrelépését olyan indokkal, hogy már nem olyan jó a sex veletek, mint régen? És ezért nagyobb méretű partnert keresett?

Figyelt kérdés
20 éves házasok vagyunk.

2013. nov. 3. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
18%

:-D


"Egy jó asszony mindent megbocsát..."


Hát nem tudom ebbe hová tudlak behelyettesíteni...

2013. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
97%
Nem mondom,hogy nem tudnék egyszer elviselni és kipróbálni egy lőcsöt,sosem volt szerencsém hozzá.DE.Miután férjhez mentem,már nem lesz lehetőségem ezt kipróbálni,és helyette megbeszéljük és leleményesek vagyunk.Nagyon utálnám,ha a férjem a fejemhez vágná,hogy nem elég kerek a seggem,vagy feszes a mellem.Változunk.Ha ő veled akarná rendbe hozni a nemi életét,megbeszélné veled és akár segédeszközzel is,de segítene magán,magatokon.Ez simán megcsalás így....
2013. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
100%
nem,válj el...
2013. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
30%
Na akkor sokadszorra: a kielégülés NEM a fa.szmérettől függ. Ha a feleségednek nincs veled orgazmusa, az nem annak köszönhető hogy hirtelen kicsi lett a pö.csöd vagy ő tágult ki túlságosan. Gondolom megunta, hogy havi egyszer van szex, akkor löksz rajta kettőt, te elélvezel, ő meg csináljon amit akar. A jó szex nem péniszmérettől függ, ki tudnád elégíteni a feleségedet ha igazán akarnád.
2013. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
76%
vegyen óriás vibrátort a szutyok
2013. nov. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 A kérdező kommentje:
Nem rajtam múlott,nagyon sokáig jó volt a szex közöttünk,egyszercsak egyre ritkábban akarta. Hosszas kérdezősködésemre ezt a választ kaptam,amit én sem igazán értek meg.
2013. nov. 5. 15:08
 57/84 anonim ***** válasza:
Ha rövid a farkad, told meg egy lépéssel.
2013. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
75%
Én kb. azt mondanám neki, hogy akkor egy nagy büdös lóf.aszt a pitsádba, hátha az elég lesz neked és hello.
2013. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
61%

Ha egy nő félrekefél, azt ezerféle képen meg tudja indokolni!


Amúgy én kihívnám a tűzoltókat, hogy feszítsék ki azt a nagy ponyvát a feleséged alá...

...nehogy megüsse magát, ha kiesik a saját lyukán...

2013. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
72%
a tüzoltóság jó ötlet. a fecskendő talán elég vastag neki
2013. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!