Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő férfiak! Ti elfogadnátok a feleségetek félrelépését olyan indokkal, hogy már nem olyan jó a sex veletek, mint régen? És ezért nagyobb méretű partnert keresett?

Figyelt kérdés
20 éves házasok vagyunk.

2013. nov. 3. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi meg sehol sem vagyunk a 20 evedhez, de en azert akartam felre lepni mert semmi izgalom nincs a kapcsolatunkban.. szerencsere megjelent a srac sogora... Parom nem kepes tartani a lepest sajnos!

Szeretem az uj izgalmas dolgokat, O meg mindentol zavarba jon.

O szeretkezni tud en az igazi vad kefelest szeretem! Barmire hajlando lennek es lettem volna, hogy kicsit nyisson a szexualitas es erotika fele de nem, pedig egy harmadik holgyet is engedtem volna hogy hatha ugy nyitottabb lesz barmire is! Arra is nemet mondott. A merete neki is kicsi (az ilyenkor mindegy hogy atlag 14 esek vagytok, ket farok nincs egyforma es ket huvely se!) en szuk vagyok nagyon, mert intimtornazok, de hiaba minden mert o 2 perc alatt elvez el... Ha nincs elojatek vagy nem izgatja a csiklom szex kozbennincs orgazmusom! Pedig attol is eltudok elvezni ha a mellbimbom nyalogatjak :/

meg az elso 2 evunkben lekerult a ruha mostmar csaka bugyim cibalja le, felizgat amennyire eppen kell es gyorsan bevagja, lezavarja! Kerni kell hogy nyaljon vagy a mellemet izgassa...

Ugyhogy ja.. Van olyan amikor hiaba minden es lapos lesz a szex, a valtozasra a masik meg nem hajlando Vagy csak gatlasos es nem megy neki...

En az a tipus vagyok aki mindent hagy/enged/szereti, o is ilyen volt hogy ezt imadta kihasznalta, de mostmar nem!


Egy jo dontesem volt! Leultem szemben vele es elmondtam, szoszerint, hogy meg akarlak csalni...

Ez 3 honapja volt... Igyekszik, de szolni meg kerni kell mindent... Ha gyorsitok, o lassit. Ha azt akarom, hogy olyan melyen legyen, hogy az mar szinte fajjon akkor "sajnal" ha simogatast hosszu elojatekot akarok inkabb alszik! :/

En tenyleg kesz lennek megmenteni, de o valahogy nem, pedig gyerekunk van nekunk is, varjuk a kovetkezo babat, csaszaros voltam tag nem lehetek mert tornazok is stb stb stb

2014. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
Én a helyedben úgy rúgnám ki asszonykát, mint annak a rendje, szabassa szűkebbre a hüvelyét, vagy minimum intim tornázzon, de mi az, hogy a 3 gyerek miatt kellett neki a nagyobb f.... Szerintem csak szórakozik veled, ilyet senki nem mond a párjának, ha szereti.
2014. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem értem, miért kérdéses ez még mindig. Házasságban nincs félredugás.

2014. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
Ettől megalázóbb dolgot nem is mondhatnál a férjednek! Ha még szeret Téged, akkor nagy fájdalmat okoztál neki. És ha neked ennyire fontos a Fa......z akkor nem is szereted igazán. Vegyél vibrátort és próbálkozzatok azzal. Ha pedig már megcsaltad. Hát inkább ki se mondom mit gondolok rólad!
2014. júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!