Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő férfiak! Ti elfogadnátok a feleségetek félrelépését olyan indokkal, hogy már nem olyan jó a sex veletek, mint régen? És ezért nagyobb méretű partnert keresett?

Figyelt kérdés
20 éves házasok vagyunk.

2013. nov. 3. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 A kérdező kommentje:
Valószínű,43 éves,mostanában furcsa lett számomra.
2013. nov. 4. 00:01
 32/84 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de ez nagyon gáz. Ez igy nem egészséges.
2013. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
98%
Szerencsecsomag!!!! 31-es, szebbé tetted a napomat! :D :D :D
2013. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
96%
Szegény :( De ha szakított is akkor már teljesen mindegy hogy elfogadod vagy nem nem? Ha könyörögne hogy bocsáss meg neki akkor már el lehetne gondolkodni a dolgon de így nehogy még te menj utána hogy változtatsz valamin (bár ez olyan dolog amin csak a nő tudna változtatni)
2013. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
90%

Nagy franc a nejed.


Félredug és ahelyett, hogy beismerné, hogy egyszerűen nincs gerince, még meg is magyarázza, hogy Te vagy a hibás, mert szült neked 3 gyereket és még a pötsöd is kicsi.


Már bocs, de 20 év ide vagy oda én egy ilyen után kiraknám, mint macskát szarni. Mondom mindezt nőként.


Gusztustalan a feleséged.

2013. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többé-kevésbé hasznos válaszokat. Nem vagyok ún. lúzer,csak még mindig szeretem,és nem akarok válaszul semmilyen szűk fiatal ribivel összejönni!
2013. nov. 4. 00:39
 37/84 anonim ***** válasza:
95%

ÖÖÖ!

Izé!

Ezt ELŐRE kell kérdezni, nem utólag!

2013. nov. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
22%
Miért a férfit bünteted ha te tágultál ki? Én tuti, hogy többet nem tudnék hozzáérni az ilyen emberhez.
2013. nov. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
98%

De azért veled is le szokott feküdni? És te ezt élvezed tudván, hogy ő nagyobb kukacra vágyik?

Én nő vagyok, de én sem tudnám ezt elfogadni. Valahol az ember őrizze meg az önbecsülését, de ez? Megalázó, a feleséged méginkább balf..sznak fog nézni. Persze ez az én véleményem, és tedd azt amit jónak látsz. Nem irigyellek.

2013. nov. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
87%
kérdező, veled a legkisebb baj a pcsöd mérete.
2013. nov. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!