Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz, hogy ha régen nagyobb...

Igaz, hogy ha régen nagyobb voltam de abbahagytam akkor könnyebben növök ha újra elkezdem?

Figyelt kérdés
Szóval kedves testépítő srácok az lenne a helyzet, hogy régebben kondiztam, elég sokat nőttem de egy fél éve abbahagytam és teljesen lefogytam. Azt hallottam, hogy ha újra elkezdem hamarabb feljönnek azok a kilók amiket leadtam, ez igaz? Ectomorfo alkatom van, tehát nagyon vékony vagyok.. Étrend hellyel közel okés, fehérjét iszok kondi után, edzéstervem is van heti 4 nap és mindenre gyúrok. Köszönöm a segítségeteket.
2013. máj. 31. 17:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Bicepszem 37 centi volt mikor a legjobb formában voltam, most 34. :(
2013. máj. 31. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég hamar vissza tud jönni amit már egyszer elértél, igen. Hogy mennyivel hamarabb azt nehéz megmondani, genetika és étrend kérdése főképp, de szerintem nagyjából a fele idő. Én legalábbis ezt tapasztaltam tavaly, bár olyan nagyon sok izmot nem kellett visszahoznom a kihagyásom után:)
2013. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát elkezdtem ismét edzeni, remélem így lesz. Köszi, hogy írtál! :)
2013. máj. 31. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom régen se kondizhattál túl sokat. Én 15 évesen kezdetem 33-as karral, rá egy évre elértem a 39 centit, úgy hogy nem voltam nagyon zsíros, pl. a bicepszemben látszott at ér is...
2013. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a kaja sosem volt rendben, én bolond inkább Jumbo és barátaira költöttem a pénzem. Amikor elkezdtem 29 es karom volt (úgy néztem ki 183 centi magasságommal mint slenderman) és rá egy évvel volt 37. Pontosabban nem fél éve hanem 5 hónapja hagytam abba mindent, és lefogytam de nagyon. Konditeremben komolyra vettem viszont a dolgokat, alig volt hogy kihagytam edzésnapot, ezért is sikerült összeszedni ennyit is.
2013. máj. 31. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!