Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A felmérések szerint tönkretes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felmérések szerint tönkreteszi a nőket a háziasszonyság, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 14:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
* helyesbítek nem a cikk, hanem a felmérés, statisztika nem alapoz meg véleményt.
2013. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
A statisztikának nem is a vélemény megfogalmazása a lényeg, az csak egy adathalmaz, amit mindenki használhat, hogy megalkossa vagy alátámassza a saját véleményét.
2013. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Kétségtelen, hogy a férfiaknak sokkalta kényelmesebb volt régen, hogy a popsijuk fényesre volt nyalva, de nem is vagy normális, ha kardfogú tigrisekről beszélsz a 21. században. Rengeteget fejlődött a világ azóta.


Amikor el kellett otthonról költöznöm, én is utáltam, hogy nem főz rám senki, nem mos, nem takarít. És régen valóban, csak fogták a fiúkat, leválasztották a mama cicijéről, és rárakták a feleség cicijére. De hát ezek nem is voltak férfiak. Ma már igazi férfiak vannak, akik a munkahelyükön és otthon is helyt állnak. Ez nem mindenkinek sikerül, ehhez fel kell nőni.

2013. nov. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem biztos tönkretenne. Még sose jutott eszembe, hogy háziasszony legyek, remélem, nem is leszek soha.:)

Annyit tudok, hogy a nők, akik egyedül élnek, tovább élnek, mint akik férfival, férfiaknál viszont ez fordítva van.

Ennyit tanított nekem az anyukám és a nagymamám a párkapcsolatokról, semmi többet....:S

2013. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

#32 a kérdésben várnak véleményt a válaszolóktól, arra írtam, hogy nem megalapozott. mert a statisztika ami linkelve van nem elég ahhoz, hogy az alapján véleményezni lehessen.

és tudom mire való egy statisztika. ezért is írtam, hogy nem értem honnan ez az összefüggéstalálás, ami a kérdésben is van, hogy a házimunka tenné tönkre a népet.

2013. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
#32 és még annyit máskor figyelmesebben olvass és utána pontozgass.
2013. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
47%

Hatalmas nagy, családellenes propagandával fölérő baromságnak tartom, hogy egy nőt tönkretenne a háztartási munka.


Normális kapcsolatban ez mindennapi rutin, amit a családban munkamegosztással és háztartási gépekkel meg lehet oldani.


Boldogan takarítok, amikor nincs itthon senki, és közben mindig főzök valami finom egytál ételt, ami után mindenki megnyalja a tíz ujját.


Örömöt jelent számomra, amikor pillanatok alatt elpusztít a család minden finomságot az asztalról. Utána secperc alatt beindítjuk a mosogatógépet, s még elbeszélgetünk a családi asztalnál.


Mindez hozzátartozik a családi élethez, a meleg családi fészekhez.


Amikor én még kislány voltam, akkor a nagymamám teknőben mosott az udvaron, vagy a ház végében a mosókonyhában. Hajnalban begyújtott, vizet forralt az üstben, s az erősebb szennyeződéseket súroló kefével tisztította. Öblített, keményített, mángorolt, vagy kvodlibettel kicsavarta, aztán szárított, majd még aznap (nyáron), vagy (télen) másnap vasalt.


Közben főzött is. Innen a szokásom, hogy nagytakarításkor vagy babgulyást főzök, vagy sima gulyáslevest, előző nap megsütöm hozzá a fánkot, vagy a lekváros buktát, esetleg pogácsát is hozzá. Mint nagyanyám. :-)


Ma, amikor ott a mosogatógép, a mosógép, a vizes porszívó, a klf. kiegészítő háztartási gépek, ne vernyákoljanak a hölgyek. Aztán meg azért nyifognak, mert tönkremegy a házasságuk, ugyanis képtelenek megszervezni úgy a családi élet minden szegmensét, hogy mindenki kivegye a részét jóból is, a munkából is, s aztán együtt melegedjenek a családi fészekben.

2013. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

36! :-)


Ne törődj a pontozással, lepontozással. Ki a csudát érdekli? Én sosem nézem, s általában nem is jelölöm. Legfeljebb akkor, ha tapasztalom, hogy némelyik nagyon értelmes hozzászólóra ráfér a pozitív visszajelzés, vagy ha valaki ordenáré, aberrált marhaságokat ír be. :-)

2013. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

"Hatalmas nagy, családellenes propagandával fölérő baromságnak tartom, hogy egy nőt tönkretenne a háztartási munka."


Szerintem nem is erről szól, hanem az egyoldalú, megosztatlan házimunka teheti tönkre, ha hozzá nem lehetnek más ambíciói, pedig tehetséges és vállalkozó kedvű lenne. De a család, a környezet lebeszéli, hogy neked férjed van, az ő munkája fontosabb, főznöd kell, mosnod kell rá! a férj meg ezt nem viszonozza, csak elvárja.

2013. nov. 17. 03:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!