Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férj elmegy külföldre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkicsim kérdése:

Férj elmegy külföldre két hétre. Gyerekekkel vasárnapra várjuk haza. Hétfőn este hazajön, és a szó nélkül hagyja az egészet. És azóta sem érti, hol a hiba, illetve miért is kellene bocsánatot kérnie? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, lekéste a vonatot, tehát semmi borzasztó dolog nem jött közbe. És eszébe sem jutott a vonatállomásról telefonálni.
2013. nov. 16. 12:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok biztos semmiben... lehet, hogy nem a vonatot késte le, elképzelhető.... és igen, nálunk is az a szokás, hogy tudjuk egymásról, mikor érek haza, és kb merre vegyok.. hogyha baj van, tudjam merre kell keresni...
2013. nov. 16. 13:37
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

12:46-os vagyok.

Én is pipa lennék marhára akkor, ha még fel sem vette a telefont, pedig te hívtad. Nem féltékenységből, de mit gondol ilyenkor rögtön az ember? Hogy valami baj érte...

Mindenesetre nyilván volt valami oka, amiért nem jelentkezett. Ezt próbálnám meg kideríteni és ennek függvényében alakítani a továbbiakat.

Otthon most hogy viselkedik? Úgy, mint szokott, vagy furcsa veletek?

2013. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ez nagyjából egy éve történt, azóta elvagyunk valahogy, bár eléggé zárkózott, magának való, leginkább a számítógép érdekli, de ez mellékes. A téma arról merült fel, hogy jó egy hete tudja, hogy holna pspanyolba utazik egy napra... és nekem még nem szólt.... a barátnőmtől tudom!!!
2013. nov. 16. 13:57
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Akkor itt már régóta elég nagy problémák vannak, nem csak a kommunikáció terén. De úgy látom, ez neked is feltűnt.
2013. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

basszus, akkor minek vagytok együtt? ti lakótársak vagytok, nem pedig házaspár...


amúgy meg mi akkor is telefonálunk egymásnak a férjemmel, ha bent kell maradni 1-1 órát pluszban a munkahelyen, nem ez a normális?

2013. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is inkább lakótársaknak gondolom magunkat... igazándiból azt szeretném megérteni, hogy miért nem érti, hogy egy ilyen után magyarázattal/bocsánatkéréssel tartozna.. és nem érti... és hogy miért vagyunk együtt? két gyerek + a hitelek... csak én kezdek belefáradni!
2013. nov. 16. 14:02
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
Basszus, nekem a volt férjem is telefonál, ha késik fél órát...
2013. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%
Hát ne is haragudj, de ha apa késik, és a gyerek erre azt kérdezi, hogy nem szereti-e, ott azért lehetnek bajok. Az én férjem is volt, hogy később jött haza külföldről, de a lányunknak ilyen soha eszébe nem jutott volna. VAjon mit hallanak tőled a gyerekek?
2013. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanez jutott eszembe, mint a 18-asnak, hogy egy normális családban élő gyerek nem kérdez ilyet. Biztos, hogy a gyerekeknek jó, ha miattuk vagytok együtt? Nekem nem úgy tűnik.
2013. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%
Próbáljátok meg kicsit felmelegíteni,helyrehozni a kapcsolatotokat,mert ez így nagyon nem oké!
2013. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!