Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tartotok megalázóbbnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartotok megalázóbbnak? Ha valaki eltérő nemű egyénnel csal meg, vagy ha azonos neművel teszi meg?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdés kapcsán merült fel bennem a kérdés.

2013. nov. 21. 17:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
inkább az első,de mindegyik egyaránt rossz,de az első a legegyarántabban rossz
2013. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és ha a férjem egy férfival csalna meg nem tudnék rá annyira haragudni, mintha nővel.


A magyarázatom pedig erre az, hogy én ebben az esetben ha megfeszülök se tudtam volna többet adni, és hiába vagyok esetleg én a világ legjobb felesége, ha a férjem homokos, akkor ez nem számít. És még csak nem is teljesen az ő hibája (az hogy nem tudott csomót kötni a farkára az az ő hibája, de kevésbé fájna, mintha ez attól lenne hogy én nem csináltam valamit jól).

2013. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban bántana, ha azonos neművel csalna meg.

Az ellenkező neműnél tudomásul venném, hogy rájött, neki a másik oldal az igazi. És ha a párom, akkor nyilván szeretem annyira, hogy azt akarjam, ne kelljen színlelnie. ÉS ebben az esetben amúgy se akarnék már tőle semmit, hiszen tudnám, neki nem ez az álma.


Ha nővel csalna meg, akkor azt érezném, én nem vagyok jó, bennem van a hiba.

2013. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
ha megcsalna egy másik csajjal, és a kis leszboszik nem vennének be, oltári nagy balhét csapnék!!
2013. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
Nekem megalázóbb lenne, ha azonos neművel csalna, mert azt jelentené, hogy x évig átvert, megalázott, és hazudott a nemi identitását illetően. A megcsalást is elítélem, hisz az is egyfajta hazugság, és önmagában is megalázó, de a homoszexualitás nem egyik napról a másikra alakul ki, és valószínűleg a párom már akkor is nagyon jól tudta, hogy b*zi, mikor összejött velem, feleségül vett, gyereket csinált, stb.
2013. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

Lehet,hogy hülyén hangzik,de mi megbeszéltük a barátommal,hogy azonos neművel szabad,csak tudjon róla a másik.

Mondjuk ebben az is benne van,hogy neki ez eszébe sem jutna.Hozzám pedig szívesen beszállna harmadiknak,ezért ebből nincs is probléma.

A kérdésedre válaszolva tehát inkább az eltérő nemű egyénnel történű megcsalást tartom megalázónak.

2013. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mindkettő megcsalás, de ha kiderül, hogy meleg, az azt jelenti, hogy engem csak becsapott éveken át.
2013. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
lehet saját magát is
2013. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Azt csak éreznie kellett, hogy hozzám nem úgy vonzódik.
2013. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
neked sose változik az izlésed?
2013. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!