Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tartotok megalázóbbnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartotok megalázóbbnak? Ha valaki eltérő nemű egyénnel csal meg, vagy ha azonos neművel teszi meg?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdés kapcsán merült fel bennem a kérdés.

2013. nov. 21. 17:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A szexualitásom már kisgyerekkoromtól ugyanaz. Nem állok át férfiakról nőkre, nőkről férfiakra.
2013. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

undoritonak tartanam hogy mas feriben jart aztan meg az en agyamban fekszik Azt hiszem komolyan hanynek tole ha tudnam.

A baratnom ferje 3 gyerek utan jott ra hogy megis csak a fiukat szereti a baratnom vilaga osszeomlott.

Utolag pedig belatta soha nem volt valami heves a szexualis eletuk de ezt a vermesegletnek tulajdonitotta.

2013. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam. Eltérő nemű nagyon fájna, az azonos nemű valahogy hidegen hagyna. Nem vagyok normális ezek szerint?
2013. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Az is benne van ám a pakliban, ha eddig nem tudta, nem? Akkor nem vert át senkit, főleg ha tudatná velem. Habár, ha előbb van a megcsalás, mint a vallomástétel, akkor azért rezegős a léc...de még így is kevésbé fájna. Ha viszont elhallgatná, szerintem én is kibuknék...
2013. nov. 23. 12:39
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerelmem elviszel ma este egy romantikus vacsorára? Nem, közben rájöttem, meleg vagyok, ma engem visznek s utána engem dugnak.
2013. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
nálam az lenne megalázóbb ha csajjal csalna meg barátom minthogy pasival. 17/L
2014. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!