Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinel kulon kassza van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinel kulon kassza van, hogy oldjatok meg az etkezes reszet?

Figyelt kérdés
Nalunk en akartam kulon kasszat, mert bar a parom haromszor annyit keres, mint en, megis valahogy minden az en fizetesembol ment, o az oven az ebayrol vasarolt muszaki cuccokat. Az alberletet felesben fizetjuk, amit munkaba visz, kenyeret, felvagottat, azt o veszi, de sokszor fott etelt visz, amihez a dolgokat en veszem. Neha ugyan vesz nekem kajat, de azt is megeszi. Ha valami elfogy, nem potolja. De minden haztartassal kapcsolatos dolgot en veszek, pl. a mosoport, mosogatoszert, wc papirt stb., es a haziallatainknak kajat, almot. Jogos ez igy? Keves a munkam most, igy a fizetesem is, de megsem jut eszebe, hogy a dolgok, amiket o is eszik, hasznal, penzbe kerulnek es neki is illene beszallni. Ha egyutt megyunk vasarolni, a kasszanal megvarja, amig eloveszem a penztarcamat. Vagy nincs nala penz. Vagy bankkartya. Neha megkerdezi, fizessek? En gyulolok penzt kerni, de lassan mar nem tudom finanszirozni mindenbol az o reszet is. Neha vesz azert o is valami folyamatosan fogyo dolgot, ezert ha megkerdezem, miert nem vesz o is x dolgot, akkor felhozza, hogy de multkor is vettem. Hogy lehet megoldani ezt a helyzetet? Nalatok hogy mukodik?
2013. nov. 27. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

A párod egy bunkó.


A külön kassza nem arról szól, hogy lenyúljuk a másik pénzét, hanem arról, hogy mindenkinek megvan a maga szabadsága.


FIzetésarányosan állunk minden közös dolgot. BÁr most nagyjából egyenlően jól keresünk, amíg pl. gyakornok voltam, addig 1:4-hez arányban fizettem én és ő, mert ekkora volt a keresetbeli különbség. Mi csak így láttuk értelmét.

2013. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha ő vásárol, az az övé, ha együtt vásárolunk az is az övé, ha én, akkor felezünk. De nem mindig kérem el, igyekszem tartani az arányokat. Az pl. soha az életbe nem fordulhatna elő, hogy mellette fizessek bármit is, vagy utána elkérné az árát.
2013. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüleim külön kasszán vannak és simán működik, soha nem volt még belőle veszekedés, de mondjuk apukám nem is ilyen bunkó, hogy mindent anyukámnak kell fizetni. Anyukám munka után sokszor bemegy a boltba, akkor a saját pénzéből vásárol, apukám meg inkább a piacra szokott kijárni és akkor ott vásárol a saját pénzéből. Ha együtt megyünk nagybevásárlásra, akkor általában apukám fizet, mert ő keres többet, de ha épp anyu áll jobban anyagilag akkor ő. Mindig tudják, hogy kinek mennyi pénz van a számláján.
2013. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyen közös a koszt pénzt.
2013. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
nálam ebből gyakran gond volt kapcsolataimban. volt ahol csak én kerestem, s a nő úgy képzelte el, hogy jól kiköltekezte magát, majd amikor én akartam venni valamit azt mondta most már fogjuk vissza a pénzt majd mikor neki kellett valami akkor közölte hogy ez még belefér. mindent egy óra alatt. úgyhogy kíváncsian várom én is, mi a megoldás.
2013. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
*mindent=mindezt
2013. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

# 5/6

Olyan nővel legyen közös kaszád akit el is vennél, ne minden jött menttel.

Normális értékrendű nő a megoldás.

2013. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is közös kassza van, ha nekem van neki is, ha nekem nincs neki sincs... 3 szor annyit keres mint én, de a kiadásai sokkal nagyobbak a hitelt a lakásra egyedül vette fel, szóval ö fizeti. De bármikor segitek, felajánlom, és nem szokott gond lenni a közös nagybevásárlás sem.
2013. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el szépen a blokkokat, vezess egy füzetben listát arról, hogy havi szinten ezek a dolgok kb. mennyibe kerülnek. Dugd az orra alá és szépen kérdd el a felét. Vagy, amikor vásárolni indultok, kijelented, hogy most ő fizeti a nagy bevásárlást, és csekkold, hogy legyen nála fizetőeszköz. Kicsit olyan, mintha nálad lakna a kamasz fiad, aki bár dolgozik, alig ad haza valamit...
2013. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
7, igen az volt a megoldás hogy nő repült a probléma az hogy a többi nő is hasonló kaliberű volt. örökké pedig nem lehet normális nőt keresni. egyáltalán van aki már látott olyant?
2013. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!