Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinel kulon kassza van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinel kulon kassza van, hogy oldjatok meg az etkezes reszet?

Figyelt kérdés
Nalunk en akartam kulon kasszat, mert bar a parom haromszor annyit keres, mint en, megis valahogy minden az en fizetesembol ment, o az oven az ebayrol vasarolt muszaki cuccokat. Az alberletet felesben fizetjuk, amit munkaba visz, kenyeret, felvagottat, azt o veszi, de sokszor fott etelt visz, amihez a dolgokat en veszem. Neha ugyan vesz nekem kajat, de azt is megeszi. Ha valami elfogy, nem potolja. De minden haztartassal kapcsolatos dolgot en veszek, pl. a mosoport, mosogatoszert, wc papirt stb., es a haziallatainknak kajat, almot. Jogos ez igy? Keves a munkam most, igy a fizetesem is, de megsem jut eszebe, hogy a dolgok, amiket o is eszik, hasznal, penzbe kerulnek es neki is illene beszallni. Ha egyutt megyunk vasarolni, a kasszanal megvarja, amig eloveszem a penztarcamat. Vagy nincs nala penz. Vagy bankkartya. Neha megkerdezi, fizessek? En gyulolok penzt kerni, de lassan mar nem tudom finanszirozni mindenbol az o reszet is. Neha vesz azert o is valami folyamatosan fogyo dolgot, ezert ha megkerdezem, miert nem vesz o is x dolgot, akkor felhozza, hogy de multkor is vettem. Hogy lehet megoldani ezt a helyzetet? Nalatok hogy mukodik?
2013. nov. 27. 16:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem kapcsolat.
2013. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
25%
azért az nem igazság hogy a hörcsöge kajája felét én fizessem. sose akartam azt a dögöt mégis lett s most fizessek is miatta? és ha nem akkor beperel hörcsögtartásdijjért? de hisz nem is tőlem van.
2013. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
11%
nekünk közös a kaszánk. mindig felváltva kaszálunk.
2013. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
88%
Hogy tudsz egy ilyen idiótával járni? Bár végül is ez a te butaságod és a te bajod. Én már rég kipenderítettem volna.
2013. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
lehet nem jár vele hanem egyhelyben marad.
2013. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el tőle a havi kiadásoknak a felét... Ha élelmiszerre, háztartási cikkekre mondjuk 70ezret költötök havonta, akkor minden hónap elején adjon neked 35-öt és kész. Gazdálkodj ebből a 70-ből, és a maradéknak a felét a hónap végén visszaadhatod neki.
2013. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyjából 100 ezer megy kajára egy hónapban. Így arra a számlára, amiről vásárolunk 50-50 ezret utalunk hónap elején a saját számláinkról. Minden másra ugyanígy. Kitapasztaltuk, mire mennyi pénzt kell költenünk. Ezt felesben elutaljuk a számlára, majd azt használjuk az olyan vásárlásoknál, amik közös felhasználásra mennek.
2013. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!