Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Büszkék lennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Büszkék lennétek a feleségetekre ha szülés után másfél év alatt, lefogyott volna 16 kg-ot?

Figyelt kérdés
Vagy ez teljesen normális hogy a nő vissza nyeri alakját?
2013. dec. 2. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Sztem ez teljesen normális,sőt akármilyen hihetetlen én 69 kg voltam amikor szülni mentem,54 kg-val jöttem ki.Valószínű sok volt a víz,meg egyebek,azt mondták.
2013. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
nem mindenki nyeri vissza az alakját. Egyébként ezért miért vársz el bármit is? Nézz ki úgy, ahogy jól érzed magad. magadnak akarj megfelelni ne másnak.
2013. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az NEM normális, ha egy nön szülés után 16 kg fölösleg van.


Ebböl következöen az a normális, ha egy nönek szülés utánpár hónappal közel olyan az alakja meg a súlya, mint a terhesség elött.


négy gyerekes anya

2013. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

egy focista felesége a szülés után 4 nappal nyerte vissza az alakját

most tele van ezzel minden hírportál, jó mondjuk ő edző, de szerintem ez beteges

2013. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Rengeteg nő néz ki majdnem vagy pont úgy szülés után pár héttel, mint terhesség előtt. Ettől függetlenül minden rokonomra büszke lennék ha 10+ kilót leadna.
2013. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
3-as nak igaza van, nem mindenki trheti meg jogy hogy megszabaduljon a kilóktól, de egy próbát megér, nekem sikerült:) :) persze nem éhezéssel!
2013. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Én mindhárom gyerekemnél szülés után 2 héttel már olyan súlyú voltam, mint előtte. A terhességeim alatt sem ettem többet, mint azelőtt és nem hiztam.
2013. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mennyiből fogy le. Ha 55 kilób fogy le 16-ot annak annyira nem örülnék.
2013. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a "visszanyeri" azt jelenti, hogy alapból nem hízott sokat. Valahogy ez rövid időt jelent. A másfél év alatt még jó, hogy lement 16 kiló. Az kevesebb, mint havi egy kiló, nem nagy cucc még akkor sem, ha csak simán kövér vagy.


Másrészt én voltam iszonyatos kövér, vagy 40 kiló felesleggel, és cseppet sem éreztem, hogy büszkének kellene bárkinek is lennie rám, csak mert nem tömöm a fejem, mint egy disznó.

2013. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Igaz én nem vagyok férfi, de azért válaszolnék.

Szerintem büszke lehetsz rá! Tesz azért, hogy megfeleljen neked és persze gondolom magának is. Egyébként Magyarország lakosságának nagy része túlsúlyos. Tehát szerintem 16 kilót leadni nem olyan egyszerű, mert akkor csupa karcsú nő és férfi mászkálna az utcáinkon. Ami láthatóan nem úgy van.

Egyébként a terhesség alatti hízás nem feltétlenül a zabálás eredménye. Hormonális változások eredménye is.

Terhesen a legtöbb nő azért hízik valamennyit. Alkati kérdés is nagy részben, hogy mennyit. (Persze aki kötelező diétán van pl. a cukra miatt az kevesebbet.) Szerintem azt mindenki tudja, hogy általában ez ezzel jár.

Természetesen én sem koplaltam amikor terhes voltam, mással voltam elfoglalva. :) 13 kilót híztam, 3 kiló van rajtam most. 14 hónapos a kisfiam. Ez csak 10 kiló, nem 16 de nekem kemény munka volt.

2013. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!